IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

„Skatepark na poważnie czy nie ?”

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (6 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

www.facebook.com/SZESCIANSTUDIO
w dniu 20.04.2012 o godzinie 17-19 organizowany jest protest pod hasłem „Skatepark na poważnie czy nie ?” na placu przed Prezydium na ulicy Żeromskiego w Radomiu. Protest będzie miał charakter pikiety w którą przewidziane są takie elementy jak roznoszenie ulotek, rozklejanie plakatów po uzyskaniu pozwolenia, okrzyki przygotowanych haseł w tematyce protestu. W imieniu organizatora zapraszamy wszystkich zwolenników do czynnego udziału w proteście. Pozdro! ekipa sześcianstudio.


One comment

 • 1
  goldżółtodziób
  19 kwietnia 2012 - 01:38 | Permalink

  Jakkolwiek sama inicjatywa oczywiście na plus i chwała ludziom wszelkiej maści za wspieranie i rozwój deskorolki, tak może warto byłoby w ekspedycji mieć człowieka, który nie dość, że będzie miał coś do powiedzenia, to jeszcze będzie potrafił zbudować zdanie w całości? Nie da się tego słuchać.

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.