IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Monthly Archives: marzec 2017

Jeff Dechesare – Actual Skateboarding

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (6 votes, average: 3.00 out of 5)
Loading...

Tyle lat rzucania się niemożliwymi trickami z kilkunastu schodów by w końcu zwrócić uwagę na siebie poważnej firmy. I to w dodatku jest to Krux, który chyba chwyta się niczym tonący brzytwy. Ktoś do dobrze nazwał – tak byście wyglądali na desce jakbyście podpisali pakt z diabłem. Niby robisz tricki, ale wygląda to do dupy. Ja już go śledzę pewnie z 10 lat i nie mogę nigdy tego zdzierżyć. ;)

Andrew Brophy Welcome to Girl Skateboards

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Nie zapomnę nigdy jak przeleciał tre flipem przez picnic table.

GX1000: Adrenaline Junkie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Wow, co tu się dzieje to jest naprawdę niesamowite. GX1000 zabiera montaże z San Francisco na zupełnie inny poziom. Kto jeszcze nie widział niech odpala koniecznie, gwarantowy szok.

This is not the new Shane O’Neill Video

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Shane wrócił do Australii na nieco ponad tydzień czego efektem ubocznym jest ten mini part w całości wypełniony technicznymi liniami.

MILES SILVAS – PUSH PART

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (6 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

WOW. Milesowi po prostu wszystko przychodzi zbyt łatwo.

POGO x SIP

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (7 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Bardzo fajny montaż od POGO, jak myślicie jak długo tym razem ta firma wytrzyma na rynku?

Welcome video of POGO riders & friends introducing Daniel BAJKOWY Leśniak, Maciej BOREK Borkowski, Krzysiek RUMUN Racinkowski, Piotr Dabov with guest apperance of Ania Kulig. Filmed in march 2017, SKATE IN PARK, Chorzów, Poland. Filming & edit Paweł Madaliński. Music courtesy of FMA. Please enjoy & share this video, and visit our website pogo3012.com

Brandon Biebel AMFD #2 | Full Part

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (6 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Brandon po raz drugi pokazuje na co go stać. Najlepszy z najlepszych, każdy chyba jest wielkim fanem i nie ma drugiej takiej osoby jak on, kto może się pochwalić takim popem i kontrolą nad deską. Ekstra jak zawsze.

Bam Margera 2017 Mini Ramp

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (5 votes, average: 4.80 out of 5)
Loading...

Viva La Bam – to jest gość, dobrze go widzieć na desce, zwłaszcza jak tak wyjaśnia mini rampkę.

Chris Haslam x Warsaw Pakt session + Turbokolor Best Trick

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (6 votes, average: 4.17 out of 5)
Loading...

Zapraszamy na naszą relację video z imprezy Turbokolor związanej z premierą kolekcji Spring Summer 2017. Impreza była wyjątkowa, bo wyjątkowy był gość. Turbokolor rider Chris Haslam odwiedził Polskę i wraz z ekipą Warsaw Pakt w składzie Marcin „Junior” Pawuniak, Łukasz Kuza, Wojtek Szczot, Szymon „Perez” Sipowicz oraz Piotek Kostur śmigali po skateparku na Stadionie Narodowym – “Zimowy Narodowy”. Kto chciał mógł tego dnia pojeździć z Chris’em Haslam’em, przybić mu piątkę czy porozmawiać. Ale to nie wszystko! Na koniec przygotowaliśmy Best Trick Contest z masą nagród. Posypało się sporo dobrych trików, była świetna atmosfera, słowem bardzo udany dzień. Sprawdźcie zresztą sami! A by nabyć produkty z nowej kolekcji TK SS17 zapraszamy na www.shop.turbokolor.pl.

Pizza’s “Prepare the Video”

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (10 votes, average: 4.90 out of 5)
Loading...

Pizza skateboards to bardzo świeża marka, która chce robić wszystko po swojemu i trochę inaczej niż wszyscy inni. Może się to podoba lub nie, lecz nie można sprzeciwić się faktowi, że team mają mocny i chłopaki rzucają się na wszystko jak opętani. Jest tutaj mnóstwo szalonych numerów pod wykręconą muzykę i montaż.