IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Bones Wheels demo PTG, Katowice – Fragment

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Zobaczcie co się działo podczas demo teamu Bones wheels w Katowicach. Polskę odwiedził team Bones w składzie: Matt Berger, Jesus Fernandez, Kevin Romar, Dakota Servold, Ben Hatchell.
Kamera i montaż: Michał Krzywonos (Reconmedia)


One comment

 • 1
  panda23
  16 sierpnia 2014 - 11:45 | Permalink

  Po co z nich robić pajaców i prosić o wymówienie nazwy (?) ekipy skateboardowej, o której istnieniu nie mają pojęcia? Jeszcze do tego jakby podskakiwali na jednej nodze, a drugą się drapali po głowie byłoby już w ogóle super. Później oczywiście podpisali się na desce ogryzku i przepoconej czapce z firmy dla której żaden z nich nie jeździ. Nagrywanie ich podczas dema przez 10 kolesi gopro jest równie hujowe. Ludzie chcą zobaczyć na żywo ich tricki, a nie dupska małolatów z kijkami narciarskimi. Nie hejtuje – wyrażam swoje zdanie.

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.