IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Carpatia Extreme Festiwal 2017

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Historia Capratia Extreme Fest sięga 2012r kiedy to grupa pasjonatów związana z rzeszowskim Skateparkiem postanowiła zorganizować zawody w agresywnej jeździe na rolkach oraz finał ligi PRL 2012r. Przy wsparciu Stowarzyszenia Green oraz Wolontariuszy, udało się przeprowadzić finały w światowym stylu. Poziom imprezy przeszedł najśmielsze oczekiwania i tak od tamtego czasu Skatepark Rzeszów co roku gości najlepszych Riderów z polski i zagranicy.
Następne edycje to kolejne udane eventy, nowi zawodnicy praktycznie z całego świata. Jeszcze więcej trybun jeszcze więcej atrakcji, jeszcze lepsze nagrody. Wszystko to, aby Skatepark Rzeszów stał się istotnym elementem na mapie sportów ekstremalnych w Polsce i Zagranicą.
W 2014r ci sami ludzie, bogatsi o doświadczenia poprzednich lat zdecydowali się pójść o krok dalej. Korzystając z nadarzającej się okazji, kolejnej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2014, postanowili zebrać głosy na sfinansowanie 3 dniowego festiwalu, łączącego 3 dyscypliny – Rolki, Deskorolka i BMX. Dzięki zaangażowaniu i wytrwałości zdobyliśmy ponad 2000 podpisów i nasz projekt trafił do realizacji.
Tak oto początkowo niewielka inicjatywa nabrała szerszego wydźwięku, a my jako Organizatorzy mamy przyjemność zaprosić Was na największy festiwal sportów ekstremalnych w południowej Polsce. Widzimy się 14-16 Lipca 2017 na Skatepark Rzeszów
Zapraszamy !!!

https://web.facebook.com/events/804060026421129/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.