IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

El-Max Skatecontest on 1st Floor

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Szanowny Skaterze,
niniejszym pragnę poinformować o dość konkretnym skateconteście, który odbędzie się w sobotę 14 stycznia na skateparku 1st Floor w Lublinie.

Ze względu na sezon zimowy (czyli „nie-deskorolkowy”), w którym nie wypada jeździć na deskorolce („bo nie ma gdzie”, „bo się nie da”), w sobotę 14 stycznia 2012 na skateparku 1st Floor odbędą się zawody deskorolkowe El-Max Skatecontest. Cała impreza jest ukłonem w stronę mecenasa skateparku, jakim jest „El-Max” – firma jednego z wlaścicieli budynku, pana Jacka Woźniaka, który mocno się zajawił 1st Floor i dzięki któremu skatepark może istnieć i się nadal rozwijać. Ze względu na charakter naszego mecenasa – El-Max – cała impreza będzie w klimacie electro i ciekawych świateł. Oprócz mecenatu El-Max, zawody są sponsorowane przez Burn, skateshop Monument, Circa i Fractal Skateboarding.

Skatepark będzie otwarty od 11:00, a o 13:00 rozpoczną się zawody w formule contest – czyli klasycznie w eliminacjach będą dwa 60-sekundowe przejazdy. Będzie tak głównie dlatego, że w trakcie zawodów na 1st Floor jest tak konkretny ogień, że lepiej jest jak każdy rider ma dla siebie cały skatepark. Oczywiście będzie też Best Trick, a ze względu na dużą liczbę młodych zajawkowiczów na 1st Floor, w trakcie zawodów będzie też osobna kategoria do lat 16.

1st Floor invites you!

Będę bardzo wdzięczny za zamieszczenie powyższych informacji wraz z plakatem na stronie www. Zapraszam też na najbliższy weekend na 1st Floor do Lublina – sporo osob planuje sie zjawic, wiec zapowiada sie dobra biba :-).

Dziekuję,

Boniek Falicki

One comment

 • 1
  patrol
  10 stycznia 2012 - 13:23 | Permalink

  Super akcja, czekam na dobrą video-relację!

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.