IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Jesus Fernandez BONES Video Part

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Dzięki zeszłorocznemu tourowi Bones wheels do Polski mieliśmy okazję poznać między innymi Jesusa, który jest żywą legendą deskorolki, a w dodatku na maksa pozytywnym gościem, którym pewnie każdy jara się od lat. Dla mnie to był wyjątkowo ważny moment ponieważ odkąd pamiętam zastanawiałem się czy moja pierwsza pro deska to był rzeczywiście promodel Jesusa Fernandeza w Neighborhood skateboards. Nigdy nie byłem w stanie nic znaleźć na ten temat, pamiętałem jedynie jak ona mniej więcej wyglądała, a w zeszłym roku sam Jesus totalnie zajarany, że ktoś naście lat temu jeździł na jego desce przyznał mi rację, że tak miał kiedyś taką deskę, a ja na niej jak się okazało rzeczywiście jeździłem. Fajna sprawa, a teraz możemy zobaczyć jego świeży materiał, w którym wciąż wyjaśnia.


3 komentarze

 • 1
  Anonim
  4 maja 2015 - 10:45 | Permalink

  Miałem okazję 3 tygodnie temu na Macbie pogadać z Jesusem chwile. Zjarany, ale meeega pozytywny gość!

   
 • 2
  xyz
  4 maja 2015 - 14:19 | Permalink

  Też miałem tą samą deske, grafika z twarzą Jezusa jakby, taka kolorowa Pozdro !

   
 • 3
  Filip Tooth
  5 maja 2015 - 08:36 | Permalink

  Zabawna akcja Sfahu moja pierwsza deska również była marki Neighborhood skateboards promodel Daniel Legro, całkiem niedawno przypomniała mi się owa deska i również chciałem poszukać info na temat firmy i Daniela niestety nic w necie nie było ;/

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.