IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

LINES OF BIELAWA it’s offical 2017

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Zobaczcie co się działo podczas niedawno zakończonej tegorocznej edycji Lines of Bielawa.

Są takie imprezy w polskiej deskorolce które zapisały się na stale w pamięci każdego, były one większe i mniejsze, z klimatem. Jadąc na nie wiedziało się że zobaczy się starych znajomych dobrze poimprezuje i wrodzi….no właśnie wróci, niestety w Polsce jest tylko JEDNA impreza która co roku zapisuje się w naszej pamięci i daje Mowa tu oczywiście o LINES OF BIELAWA, nie trzeba o niej za wiele mówić, każdy wie co oznacza jeżeli ktoś mówi „jadę na bielawę”, :)
słysząc to już wiesz że zobaczysz tego, i tamtego ziomka, w piątek będziecie skakać z dubble seta , a w sobotę będzie ogień. I gdzieś w miedzy czasie trzeba zrobić dobry line w przejeździe i właśnie…..o niczym innym nie myślisz co wtedy będziesz robić i o to właśnie chodzi, bo wtedy liczy się tylko deskorolka. Odwieszasz garnitur, zostawiasz komputer, odstawiasz swoje inne”sportowe zobowiązania” i na 3 dni jedziesz na wyspę, taka małą ale wystarczającą by dać ci 100% funu i zabawy. Po 3-4 dniach wracasz do szarej rzeczywistości i czekasz rok. Taka jest właśnie impreza LINES OF BIELAWA, czeka się na nią z roku na rok i życzę wam bym za 10 lat mógł wam napisać „a pamiętacie jak 10 lat temu pisałem…” :)
SKATE OR DIE no corpo cry ! :)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.