IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Najczęstsze urazy w Skateboardingu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Od fana: „zabieram się za pisanie pracy magisterskiej na temat najczęstszych urazów w skateboardingu. Jest to o tyle trudne, że temat ten nie był jeszcze podejmowany w Polsce, a za granica sporadycznie. Chciałbym przez pracę pokazać skalę zjawiska urazowości skateboardingu w Polsce, zwrócić uwagę na potrzebę ukierunkowanej rehabilitacji i może zacząć coś większego, ukierunkować się w tą stronę. Także jeśli ktoś z was zna osoby jeżdżące na desce, które przebyły kontuzję w ostatnich 2 latach (3 ostanie też się nadadzą) to prosiłbym o udostępnienie im poniższej ankiety, każda płeć mile widziana.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.”
Mateusz

https://www.survio.com/survey/d/Y1C2A3S5T9C3Y9A2V

Niniejsza ankieta poświęcona jest urazom w skateboardingu. Skierowana jest do osób, które w ostatnich 2 latach przebyły kontuzje o charakterze urazowym w wyniku jazdy na deskorolce. Ankieta jest w pełni anonimowa i wykorzystana zostanie wyłącznie na potrzeby pracy magisterskiej na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa. Proszę o rzetelne wypełnienie wszystkich pytań. W razie jakich kolwiek wątpliwości proszę o kontakt mailowy, Mateusz Rybak: mateusz.ankieta.skateboarding@gmail.com


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.