IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

TEAM

Team ido to grupa znajomych, z którymi razem się trzymam, jeżdżę na deskorolce, nagrywam filmy, spotykam się nie tylko na deskorolkowych spotach ale to też ci którzy od czasu do czasu dostaną ode mnie jaką deseczkę, koszuleczkę czy cokolwiek innego. Nigdy nie nazywałem tego teamem bo to nie ma największego sensu, z nikim nie łączą mnie żadne kontrakty, umowy czy inne niepisane reguły sponsorskie. Nikt nie ma obiecanych 3 koszulek miesięcznie, ani 12 desek rocznie. Jesteśmy normalnymi gośćmi, którzy trzymają się razem i każdemu pomogę i będę wspierać sprzętem na tyle na ile mnie stać.

Zrzut ekranu 2014-02-04 o 15.32.06

Chcesz być sponsorowanym? Być w teamie i z zajawą reprezentować firmy deskorolkowe? To pierwsze co musisz zrobić to po prostu przestać o tym myśleć. Jeździj na deskorolce kiedy tylko możesz, staraj się uczyć nowych tricków, znajdź ziomka co ma kamerę i nagrywajcie materiał. Dajcie się poznać, przesyłajcie mi swoje nagrywki i starajcie się pojawiać jak najczęściej na łamach ido. Inaczej nikt was nie zauważy. Do tego jeździjcie na zawody, poznawajcie jak najwięcej skejtów z innych miast. Wymieniajcie się doświadczeniami, spotami i bądźcie otwarci na wszystko co was może spotkać. Wcale nie jest tak, że w Warszawie się jeździ inaczej, a tych z Krakowa nie lubimy, a Ci spod Wrocławia to gamonie. Wszyscy jesteśmy tacy sami, mamy takie same deski i to skateboarding nas powinien zbliżać do siebie bo nie ma w nim nic to może nas oddalać.