IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Tony Hawk – Who You Callin’ A Sellout?

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Gorąco polecam by przesłuchać to co ma do powiedzenia Tony Hawk. Jest on od tylu lat w branży, że doskonale wie co jest grane i na podstawie swoich doświadczeń może przekazać nam mnóstwo praktycznej wiedzy. Można by długo dyskutować na tematy poruszone w tym filmie.


One comment

 • 1
  tomek
  29 stycznia 2015 - 20:44 | Permalink

  Tony dobrze gada bo to inteligentny facet. Nie tyczy się to jednak naszego podwórka bo raz , nie znasz nikogo nie masz sponsora (napinaczy mam w chuju bo i tak wiecie ,że to prawda ,zresztą tyczy się to nie tylko skateboardingu). Dwa , wielkie korporacje o których mówi Hawk mają nas za łajzy ,czasami nawet słusznie ,internetowe szczekaczki. Jak śpiewał kiedyś SENIOR SQAD ” nie sprzedamy się bo nikt nie będzie chciał nas kupić” Prawie 13 lat po tej piosence następuje brutalne zderzenie z rzeczywistością.

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.