IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

#1 ELBINGHETTOKIDS: NA ODMUŁKE

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (16 votes, average: 2,69 out of 5)
Loading...

Spontaniczna, jednodniowa nagrywka z dnia 03-07-13, która ma na celu odnowić działanie Elbinghetto, które przejmują młodzi i zmieniają nazwę na ELBINGHETTOKIDS!
A komentarz ode mnie jest taki, że bardzo mi się podoba, że staracie się coś zrobić, ale włóżcie w to więcej energii, popracujcie nad pracą kamery, zapomnijcie o jednodniowych montażach, bo nigdzie wam się nie śpieszy, a poświęcenie nieco więcej czasu na nagrywki sprawi, że będzie was chciało oglądać więcej osób, bo póki co nie wygląda to zbytnio zachęcająco.


One comment

 • 1
  Anonim
  8 lipca 2013 - 20:15 | Permalink

  również chciałbym załączyć moją skromną radę dotyczącą muzyki: utworów w internecie jest mnóstwo, dlaczego, więc używać czegoś co już było(tutaj, w dość znanym filmie)? mi osobiście zawsze przyjemniej się ogląda montaż z piosenką, której jeszcze nie słyszałem. :)

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.