IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Afternoon in the Park: Arizona Iced Tea

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Sorry, this entry is only available in Polish.


3 Comments

 • 1
  true story bitch
  28 December 2015 - 15:31 | Permalink

  Nowe rynki ,które otwierają się na deskorolkę tylko pomagają nam wszystkim w rozwijaniu się i życiu z samej jazdy. Kto tego nie rozumie ,widocznie ma mało rozwinięty płat mózgowy odpowiadający za myślenie. Nawet jeśli zobaczę skejta w reklamie proszku do prania a spowoduje to zakup kilku deskorolek i napędzi tym samym całą scenę ekonomiczną deski to jestem jak najbardziej za! Bo większa reklama daje większe zyski, możliwości, rozwój i ostatecznie lepszy poziom jazdy przez osoby sponsorowane. Oczywiście Admin potrafi tylko wypluć kilka pustych słów bez przemyślenia stawiając firmę z filmiku w krzywym świetle. Swoim aroganckim zachowaniem tylko zraziłeś wiele osób i zniechęciłeś do swojej strony. Po tym wszystkim widzę Cię bardziej w reklamie programu Tomasz Lisa.

   
 • 2
  Anonymous
  28 December 2015 - 16:38 | Permalink

  W amerykańskich internetach wypowiadają się pozytywnie odnośnie wejścia na rynek Arizony. Podobno tania opór i zajebista HERBATA. A nie ścierwa po których masz delirkę, a nie skrzydła.

   
  • 3
   Anonymous
   28 December 2015 - 16:41 | Permalink

   No dobra. Nie tylko herbaty, bo też i koktajle i energy palpitacje, ale wciąż jest wybór.

    
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.