IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

FINAŁ – Battle of the Ceglana

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (8 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Sorry, this entry is only available in Polish.


3 Comments

 • 1
  Anonymous
  31 March 2015 - 19:09 | Permalink

  Takie lokalne akcje wspierają i rozwijają naszą scenę deskorolkową, nie jakieś chujowe związki wrotkarskie.

   
 • 2
  Mariusz
  31 March 2015 - 21:38 | Permalink

  Teraz rozkmin to ze te zawody robił Golan, ten ktory w dużym stopniu przyczynił sie do związku sportów wrotkarskich … Teraz pytanie czy sie sprzedał czy jednak wspiera scenę ;)

   
 • 3
  Piotr
  1 April 2015 - 13:32 | Permalink

  Anonim jesteś zacofany i nieświadomy. Taki związek z prawdziwego zdarzenia może spowodować ,że w każdym większym i nie tylko mieście pojawi sie wiecej skateparkow i skateplaz co przyczyni sie do rozwoju to oczywiste no i chyba kazdy rozumie fakt,że największą motywacją do progresu ,osiągnięć itd są pieniądze, taka jest nasza natura więc szansa na prawdziwego polskiego pro wzrośnie jeśli ktoś poświęci się tylko deskorolce bez obaw ze sie z tego nie utrzyma a wrecz przeciwnie moze dobrze żyć a w tym wypadku takich z pewnością nie zabraknie.To właśnie przyczynia sie do rozwoju tej sceny a nie jezdzenie za pare butow i 3 koszulki no i czasem jakis hajs z zawodów gdzie z automatu deska schodzi na drugi plan a to skutecznie ogranicza poziom jazdy. Gdybys sie podpisal Piotr Zamek Drugi to bym jeszcze zrozumiał a tak dałeś znać o tym,że ograniczonych jest więcej.

   
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.