IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Miłosz Opuchlik vs Maciek Szwejda FINAŁ KING OF S.K.A.T.E. 2

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (7 votes, average: 4.29 out of 5)
Loading...

Sorry, this entry is only available in Polish.


4 Comments

 • 1
  ahoj
  2 March 2017 - 19:20 | Permalink

  komentator z osiedlowego klubu mma wzięty?

   
 • 2
  2 March 2017 - 19:52 | Permalink

  W sumie to Bolek radzi sobie lepiej przed mikrofonem niż większość osób go komentujących .A tak odnosząc się do hejterów stolicy itp to -Jebać tych co jebią Warszawę i wystaje im słoma z butów ,aż do momentu kiedy zawitają do Wwa i stają się pełnoprawnymi słoikami(typu kolega z Radomia o nazwisku zaczynającym się na R).Oczywiście normalnych przyjezdnych szanuję.

   
  • 3
   kogut
   2 March 2017 - 22:03 | Permalink

   Poruszyłeś coś co i tak miałem uwzględnić w komentarzu więc zacznę od tego – to już chyba w tym kraju norma, że patrząc na paru pajaców w danym mieście ludzie wyrabiają sobie opinie o całej scenie z danej lokalizacji. Każda scena jest na swój sposób specyficzna, posiada swoich “wariatów”, “wyjaśniaczy”, “działaczy”, “osobliwości” itp. Ale naprawdę wrzucanie wszystkich z danego miasta do 1 wora jest słabe.

   King Of Skate : propsy za inicjatywe.
   1.Można się przyjebać o wiele rzeczy, ale nie o to chodzi.
   2. Do organizatorów (bez hejtu): postarajcie się o lepszy montaż
   3. Wydzielcie im specjalne miejsce do tych walk, bo wkurza kiedy jakiś “random” wpierdala się w walkę i dekoncentruje chłopaków. Macie na narodowym takie możliwości, więc skorzystajcie z tego. Rolkarze mogą, więc ogarnąć parę metrów kwadratowych na parenaście minut nie powinno być problemem.
   4. Sędziowanie: “Offensive toe drag gets one do over.” jeżeli to bazuje na BTAB. Z całym szacunkiem ale wkurwiało to w paru momentach, że koleżka zadający trik szoruje po ziemi palcami, piętami, stopami, nie popuje (niewłaściwe skreślić) i zalicza mu się triki.
   5. Do startujących: chłopaki taki contest to swojego rodzaju show. Chyba wszyscy oglądający oczekują prędkości, pop’a, techniki. Ja rozumiem, że hajs piechotą nie chodzi i każdemu się przyda ale było naprawdę było parę słabych momentów. Szkoda, że odpadli zawodnicy typy: Junior, Chwas.
   6. Dzika karta: Brawo Filip Szalak, z ciekawością patrzę na Twój dalszy rozwój. Ziomek z Działdowa szkoda, że nie przeszedłeś dalej. Game of Skate to nie tylko powtarzanie trików za wszelką cenę.More speed, a reszta jest milczeniem
   7. Winner Maciel Szwejda: za part z 2014 to czapki z głów. Gratuluję, ale lepiej byłoby Cię widzieć w tej edycji szybszego i z lepszym pop’em. Bez hejtu.

   Dosyć niedawno miała miejsce gównoburza w necie pomiędzy 2 “organizacjami” odpowiadającymi za deske w kraju. Oczywiście temat przewodni – olimpiada. Temat wiadomy. Chwilę po tym pojawił się taki temat: http://auto.dziennik.pl/prawo-na-drodze/artykuly/542201,deskorolka-hulajnoga-wrotki-segway-ministerstwo-rzad-przepisy-mandat-prawo.html
   Jestem ciekaw (i nie tylko ja) ja się środowisko ustosunkuje do tego.

   Sorry za wywód. Widzimy się na desce, bo pogoda co raz lepsza :)

    
 • 4
  kał rajders
  3 March 2017 - 01:50 | Permalink

  MAJLO CR REPREZENT MAJLO CR REPREZENT MAJLO CR REPREZENT MAJLO CR REPREZENT KAŁ RAJDERS REPREZENT MAJLO CR REPREZENT KURWA ILEŻ MOŻNA RAZY TO POWIEDZIEĆ W CIAGU KILKU MINUT?

   
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.