IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Sebastian Switch vs Patryk Głąbień KING OF S.K.A.T.E. 2

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Sorry, this entry is only available in Polish.


3 Comments

 • 1
  31 January 2017 - 21:24 | Permalink

  Nie ma to jak czołówka polskiej deskorolki, która nie umie robić tricków na flacie. Jeszcze rozumiem, że nie wszystko kręcą, ale chociaż żeby pokazać jakąś prędkość i styl. Grają w tego skate’a jak dzieci pod sklepem. Średnio się to ogląda. To wygląda jakby do tego sportu nie podchodzili poważnie.

   
 • 2
  Poznań ZOO
  31 January 2017 - 22:52 | Permalink

  “czołówka polskiej deskorolki” “sportu” “jak dzieci pod sklepem” te wybrane farmazony świadczą tylko o tym,że jesteś kompletnie nieświadomą parówą która raczej z deskorolką nie powinna mieć za dużo wspólnego. Nie ma miejsca w tym środowisku dla takich jak ty.

   
 • 3
  2 February 2017 - 01:40 | Permalink

  nie wiem czy boltion to zrobił celowo ale podejrzewam ,że nie i pomylił się przy pisowni switch xd podczas wpisywania na tablice.

  Ps.to nawet nie jest czołówka w Warszawie jeśli chodzi o grę w s.k.a.t.e .zresztą nie ważne.Częśc osób rzeczywiście się nie przygotowała ,część chce ale nie potrafi ale jest kilku dobrych zawodników i druga runda zapowiada się spoko a jak wam nie pasuje to nie oglądajcie zazdrosne,zawistne wieśniaki——->T.

   
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.