IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

#SEBOEXTRAS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (18 votes, average: 4.83 out of 5)
Loading...

Here’s a bunch of random Sebo Walker clips from the past couple years. Offcuts and extras for “Fun While It Lasted” which will be dropping this summer! Video by Tom Bender. Also featuring Alex King, Elliot Murphy, Tyson Reynolds, Mark Gutterman, and Dane Brady. #FUNWHILEITLASTEDVIDEO


One comment

 • 1
  Anonymous
  11 March 2014 - 01:24 | Permalink

  Sebo od pewnego czasu stał się moim ulubionym deskorolkowcem. udało mi się z nim nawet porozmawiać na żywo i to jak zachowuje się na deskorolce idealnie odzwierciedla to jakim jest człowiekiem. chciałbym widzieć więcej osób dzielących w podobny sposób tę pasję, które potrafią czerpać z deskorolki to co najważniejsze, wolność. jest to chyba najważniejsza część tego co robimy w danym momencie. wychodzi się na deskę i nie ważne ile czasu minęło czy co się dzieje na około. przestańcie ciągle szukać dziury w całym, toczyć niepotrzebne wojny czy nienawidzić się nawzajem. nie ma co pragnąć za wszelką cenę zdobyć sponsora, bo przecież chodzi tutaj o zabawę. dzielmy naszą pasję, a nie róbmy jej wstydu, bo chyba nie o to chodzi. dzięki :)

   
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.