IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Ósmy poziom Red Bull Skate Arcade

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Red Bull Skate Arcade

Internetowa część konkursu Red Bull Skate Arcade powoli dobiega końca, ostatnim trickiem z jakim się zmierzycie to kickflip manual, czyli już nieco trudniej ale cały czas w zasięgu większości z was. Co ciekawe pierwsze 35 osób, które wrzuci ten trick na platformę Red Bull otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci limitowanej deski z logo Red Bull Skate Arcade, więc pośpiech wskazany. Tradycyjnie parę słów od przewodniczącego jury Tomka Kotrycha:

„Ostatni juz trik w RedBull Skate Arcade, każdy z Was czekał pewnie na salto albo heelflip bs noseblunt na poręczy…ale specjalnie dla osób które preferują bardziej techniczną jazdę, FLIP MANUAL, pamiętajcie że ten trik może być zrobiony zarówno na platformie wysokości krawężnika jak i przez duży gap, rampę załadunkową czy na półce quarterpipe’u… kolejny raz tylko Wasza wyobraźnia jest ograniczeniem.”

Tradycyjnie wszystkie szczegóły do znalezienia pod tym adresem: redbullskatearcade.pl.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.