Zajebiście nagrane i jeszcze lepiej pojechane, bo na kątach ładnie pocisnął ale na tych kilku spotach co tam są też nagrał konkretne rzeczy, ja się jaram.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie
Zajebiście nagrane i jeszcze lepiej pojechane, bo na kątach ładnie pocisnął ale na tych kilku spotach co tam są też nagrał konkretne rzeczy, ja się jaram.
9 komentarzy
tak wyglada stylowa na desce
brent to miszczunio
kiedy jakiś nowy montage idosk8? i nowe tee?
malina się zajara
typ wyjasnil kąty
pozdrawiamy kamerzyste!
I dobrze ze sie jarasz bo by cie tu ktos z bielska zajebał haha
Kolejny na wasach smiga, przeczuwam nowa mode
kurwa polowa deskorolkowców to zjebane pedaly którzy maja siano w glowie a mysla ze sa zajebisci