IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

REKLAMA

IDOSK8 to strona znana niemal wszystkim deskorolkowcom w Polsce, więc jestem zdania, że to najlepsze miejsce na zamieszczenie Twojej reklamy.

stats

Ponad 40 tysięcy unikalnych osób miesięcznie.
2500 do 3200 unikalnych osób dziennie.
Prawie 300.000 wyświetleń miesięcznie.
Średnio ponad 4 minutowe odwiedziny.

Statystyki z Analytics: http://idosk8.com/statystyki.pdf, za prośbą udostępnię szczegóły.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje reklamowe, współpracowałem już z wieloma firmami, które chętnie wracają i wykupują dłuższe pakiety.
Wraz z coraz większą popularnością i wzrostem konkurencyjności ceny reklamy rosną, dlatego jestem chętny na długoterminowe współprace, oczywiście po promocyjnych cenach.
Oferuję zarówno bannery w standardowych miejscach oraz wszelkiego typu inne formy akcji marketingowych czyli konkursy, sponsoring, patronat etc.

Siła IDOSK8 to nie tylko ta strona, to również kanał na YouTube z ponad 12000 widzów czy strona na facebooku z ponad 22000 lubię to.

Dotychczas reklamowały się u mnie takie firmy jak: Systemdist, Coolsport, Kamuflage, Youth, Villagedist, Trash, Mokashop, Miniramp, Skateboard.pl, Burn, 79th, Streethype, Disney XD, Town Tour, Bolid, Zebra skateshop, Tru Riders, Skate-Europe, Red Bull, Malita, Deskorolka.com, Vans, DC Shoes i jeszcze pewnie ktoś jeszcze. Dziękuję wam serdecznie za wsparcie, jeśli kogoś nie wymieniłem, a chce znaleźć się w tym miłym gronie proszę o kontakt.

Najłatwiej jest się ze mną skontaktować poprzez ten formularz kontaktowy: kontakt, mailowo sfahsfah@gmail.com – chętnie porozmawiam telefonicznie lub osobiście w Warszawie.

btw. szukam pracy, najlepiej w Warszawie i Toronto ;)