IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Monthly Archives: styczeń 2014

ZałogaOdpalacze-Part2

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (20 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Ekipa załogantów odpalaczy z Poznania zaprasza na swój nowy montaż. Maciej Nowak, Mikołaj Bernatowicz, Andrzej Biernat, Szymon Królikowski, Patryk Maliński i Krzysztof Kornosz.

Orion Trucks Welcomes Martin Pek

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (15 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Jak widać kolesiostwo i układy to cechy nie tylko polskiego sponsoringu ale również podobne rzeczy dzieją się za granicą, gdzie Marek Zaprazny wpycha do teamu swojego kolegę Martina. ;)

Skateparki 2013

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (7 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Najlepsze tricki nagrane na skateparkach + 3 nagrywki ze spotów.
Jeżdżą kolejno: Marcin Jaromij, Alex Lacarus, Bartek Cendrowski i Piotrek Zakrzewski.

Skateboardowe Grand Prix Polski 2013 – podsumowanie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (9 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

Szanowny Skaterze,
mamy za sobą pierwszy cykl Skateboardowego Grand Prix Polski 2013 oraz imprezę, w czasie której odbyły się chyba najmocniejsze dotychczas zawody w Forum Skate Pool w Krakowie wraz z podsumowaniem Grand Prix i rozdaniem nagród.
Powstał ranking skaterów w Polsce, a co za tym idzie – wyłoniono mistrza Polski. Podobnie, jak to jest w Niemczech, Holandii lub Wielkiej Brytanii. Bardzo byśmy chcieli, aby warunki dla riderów w Polsce były podobne jak w tych krajach.
Skateboardowe Grand Prix Polski nie jest korporacyjną inicjatywą, więc klasycznie nie obyło się bez małego skejtowego zamieszania. Przed ogłoszeniem oficjalnych wyników okazało się, że do punktacji jednej z imprez cyklu wkradł się chochlik i usunął wyniki jednego ridera. Ale ponieważ wszystkim koniecznie zależało na dokładności i przejrzystości wyników, to chochlik został natychmiast złapany i rozjechany w bowlu. Stało się to dosłownie w trakcie szalonego Best Tricku pt: „wszyscy do bowla”, który wygrał Mikołaj Baranowski miażdżąc flipem 5-0 to fakie.
Po rozjechaniu chochlika zmieniło się nazwisko lidera, którym – Droga Deskorolkowa Braci – został zakopiańczyk z krwi i kości Andrzej „Jejo” Podsiadło, któremu szczerze jeszcze raz gratulujemy! Andrzej startował we wszystkich czterech imprezach Grand Prix w sumie zdobywając największą liczbę punktów (284.15). Na drugim miejscu uplasował się Michał „Mazi” Mazur (226.8), na trzecim Szymon „Szaban” Kuś (203.15).
Oprócz sponsoringu Cliche dla Andrzeja, dystrybucja Monument zaproponowała jednemu z najmłodszych uczestników Grand Prix (9 miejsce!) – Mateuszowi Okule – sponsoring Thundera!
Wyniki Kraków Bowl Challenge:
1. Andrzej Kwiatek
2. Kuba Brniak
3. Michał Zarzycki
4. Michał Juraś
5. Mateusz Okuła
Best Tricks:
1. Flip 5-0 to fakie – Mikołaj Baranowski
2. Dłuuugie bs 5-0 na bs lipslide – Przemek Wardęga
Głównymi sponsorami byli: Monument.pl wraz z Cliche. Nie obyłoby się bez świetnego wsparcia Univercity wraz z: Nike SB, Egzul i Element. Również podziękowania dla Forum Przestrzenie.
A bez Forum Skate Pool by nie było takiej liczby jeżdżących w Krakowie, i przede wszystkim nie byłoby tak fantastycznego poziomu jazdy w tamtej części Polski. Duże ukłony dla Janka, trzeba go bardziej wspierać!
Kilkunastostopniowy mróz, warunki na drogach nie rozpieszczały, a pomimo tego frekwencja dopisała, a jeszcze bardziej atmosfera zawodów. Wiele osób, które po raz pierwszy przyjechały do Forum Poola, były pod bardzo dużym wrażeniem miejscówki. Wkrótce pojawi się też video relacja.
Z tego miejsca chcemy także podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu pierwszej edycji Skateboardowego Grand Prix Polski. Przede wszystkim skaterom biorącym udział w zawodach, organizatorom imprez, sponsorom i wszystkim osobom które się zaangażowały. To dzięki nim wszystkim zrobiono pierwszy krok w kierunku lepszych warunków dla skaterów w Polsce.
Asoskate natomiast zabiera się za podsumowanie, w czasie którego wyciągnie wnioski z pierwszej edycji, poprawi niedociągnięcia, postara się jeszcze bardziej uatrakcyjnić cykl i zrobić wszystko, aby kolejni skaterzy mogli bez przeszkód się rozwijać. Tak, właśnie że w Polsce.
Zarząd stowarzyszenia Polska Asocjacja Skateboardingu.

NEEN WILLIAMS 15 DOWN 15

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Neen z piętnastoma mega trickami na 15 stopniowym secie, a wszystko to w nowym centrum treningowym Jim’a Greco.

EUDEZET MASTERS 2014

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Godek przedstawia swoją relację z zawodów, które odbyły się w łódzkim skateparku 217, dobra robota i mnóstwo świetnych tricków.

Chris Mango Milic

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (13 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...

Oto sponsor me tape jakie przyszykował Chris dla Converse, dla którego bardzo chciał jeździć. Niestety musiał jednak Consy kupować sobie sam.

Krokodajl SB Montage #6

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (36 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...

Chyba już każdy powinien kojarzyć doskonale tę ekipę bo Cziken z ziomalami nagrywa jedne z lepszych montaży w naszym kraju. A ostatnie dwa tricki to już w ogóle przesada.

Arto Saari at El Toro

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Arto Saari i jego próby front boarda na wielkiej, nieistniejącej już, poręczy przy El Toro.

Sebo Walker Turf Killer

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Ostatnio bardzo głośno o Sebo – mieliśmy już Battle Commander w The Berrics, potem bardzo fajny montaż ze Stoner Plazy, a teraz jego part dla Krooked, dla którego już oficjalnie jeździ. Part pełen kozackich tricków, bardzo polecam.