IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Monthly Archives: wrzesień 2017

JART | U.S.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Co natknę się na filmy Jarta nie mogę przejść obok nich obojętnie, choćby z sentymentu i szacunku dla wkładu w polską deskorolkę ;). Ciekawe zresztą jaki był największy udział desek produkcji jarta pod naszymi nogami w stosunku do innych w szczytowym momencie – ale tego niestety nie sposób się dowiedzieć.

Co do filmu jest mocny. Mało znane mi w większości twarze na bardzo znanych amerykańskich spotach, które po raz kolejny są wyjaśnianie. Fajny techniczny styl niemal każdego zawodnika, nikt gorszy nikt lepszy – po prostu jest dobrze.

Kacper Witaszek „Posen”

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

No i to jest ekstra parcik. Kacper ma dwadzieścia lat i już przejawia pociąg do dużych spotów, poręczy i tym podobnych. Myślę, że już niedługo zobaczymy go na naprawdę przerażąjących miejscówkach robiącego tricki na luzie. Fajnie, podoba mi się i to jest kompletny przejazd – wstęp, rozwinięcie i pierdolnięcie na końcu. Piątka.

// Zaledwie kilka weekendów pozwoliło mi podzielić się ze światem naszą współpracą. Kacper Witaszek zdecydowanie ma doświadczenie w jeździe na desce, ale jak sam przyznaje, przez te wszystkie lata żaden porządny materiał z jego udziałem nie został opublikowany ani nawet zrealizowany. Z wielką przyjemnością zapraszam do obadania jego sztuczek w terenie. Pozdro.

Kamera: Pyra
Muzyka: Coldplay- one I love

Emerica’s „Young Emericans” Video

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

O kurczę, ale Emerica ma mocny team amatarów w tej chwili. Dla nich to jedna z pierwszych okazji by pokazać się całemu światu i każdy z nich od razu poleciał po całości oferując kompletne przejazdy. Jest ich trzech i ciężko wskazać, który z nich robi największe wrażenie. Czy mały czarny Kader, którego deska wygląda jakby była za duża, a robi tricki jak dorosły czy może jednak Aceves, który robi najstraszniejsze poręcze z najtrudniejszymi trickami. Szok. Oczywiście nie brakuje też starszej ekipy, zajebiste video.

Piotr Szypuła Nibiru Skateboards homie part!!!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Szyper jako Uliczny Świrus na deskach Nibiru. Wszystko poprawnie na spotach. Za kamerą Przemo.

Przemysław Hippler – Locals Skateboards Pro Part

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (22 votes, average: 3,55 out of 5)
Loading...

Przemek to najnowszy pro w Locals skateboards i wszystko odbywa się tak jak trzeba. Jest pro deseczka, jest i pro part – mam nadzieję, że i pierwsze pro czeki już są wystawione na grube dolary. Co do przejazdu mamy tu dwie sekcje jak to u Hipplera – bowl i street – jak wiadomo specjalnością Przemka jest to pierwsze, ale świetnie sobie radzi również na ulicy. Pro status jak najbardziej zasłużony, pozdrawiam CIę Przemku i gratuluję.

Przemek Hippler Pro Locals

Jakub Cziken Owczarczyk Tripless 2017 Part

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Lata mijają, a wciąż nie ma lepszego duetu niż Cziken i Atleta za kamerą. Po raz kolejny Kuba udowadnia, że jego wyobraźnia nie zna granic, a umiejętności są niczym nieograniczone. Niesamowity part, który składa się po prostu z samych enderów i to dosłownie!!

PJ Ladd | A Beautiful Compilation

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mój ulubiony deskorolkowiec od zawsze na zawsze.

WEAKDAYS: HARVARD PARK

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Kumple i skatepark czyli relaksujący montaż od ekipy Crailtap.

BEZ SPINY ULICZNE ŚWIRUSY

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Minutowy montaż z wizyty warszawskiej ekipy na terenie Białegostoku.

Jarne Verbruggen is pro!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Co poniektórzy mogą kojarzyć Jarne sprzed paru lat gdy jeszcze jako młody skromny chłopak był w Polsce robić demówki. Wraz z Nassimem były to pewnie ich pierwsze tego typu doświadczenia. Teraz wiele lat później, to najnowszy pro w szeregach Elementa, który niszczy każdy spot jaki trafi pod jego kółka. Realizacja jego pro partu to majstersztyk – polecam sprawdzić dla wspaniałych doznań.