IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
„The Flare” to drugi film, który powstał pod szyldem marki Lakai.
Poprzedni, „Fuly Flared” pojawił się ponad 10 lat temu w listopadzie i zrobił ogromną furorę w świecie deskorolkowym. Szybko otrzymał miano klasyka skate video.
Premiera „The Flare” odbyła się 14 czerwca 2017 r. w Los Angeles.
Znając dystrybutora, którym jest Crailtap.com w filmie możemy spodziewać się trików na najwyższym poziomie, nietuzinkowych ujęć oraz zabawnych akcji.
W produkcji wystąpili: Mike Carroll, Rick Howard, Vincent Alvarez, Raven Tershy, Stevie Perez, Riley Hawk, Danny Brady, Jezus Fernandez, Rick McCrank, Tyler Pacheco, Simon Bannerot, Yonnie Cruz, Cody Chapman i Jon Sciano.
Jak myślicie do kogo będzie należał ostatni part?
Katowice -29/06/2017 godz. 20:00 Pub C4 -ul. Wojewódzka 26a
Warszawa – 30/06/2017 godz. 20:15 – Kino Luna
Szczecin – 30/06/2017 godz. 19:00 – Cesky Film
Łódź – 29/06/2017 godz. 20:00 – Brush Barbershop
Kraków 1/07/2017 godz. 20:00 „Strefa” ul. Dolnych Młynów 10/2c
Przed wami ostatni montaż zapowiadający nasz film. mamy nadzieję, że solidna dawka deskorolki pobudzi was dostatecznie, by pojawić się na premierze! Montaż powstał we współpracy z grupą 120 000 000 – koniecznie sprawdźcie ich twórczość!
występują:
Piotr Szypuła
Łukasz Skrzeczyński
Wojciech Orzoł
Michał Abramczuk
Andrzej Pełczyński
Piotr Piotrowski
Bartek Kmieciak
Przemek Rzewnicki
Marcin Śliwka
Kostia Okrugin
Dodaj komentarz