IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Monthly Archives: luty 2018

Nike SB | Nyjah | 'Til Death

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, że znajdziecie w tym przejeździe wszystkie możliwie najtrudniejsze tricki jakie zostały kiedykolwiek zrobione na poręczach, a teraz pisząc to zdanie zaczynam sie zastanawiać czy przez te 10 minut był jakiś flip trick ze schodów? Chyba całość opiera się po prostu na trickach na rurach. Co najgorsze i zarazem przewrotne to part jest autorstwa kamerzysty Ty Evansa, który mi osobiście niestety kojarzy się już ostatnio z najgorszymi filmami jakie powstają w ostatnich latach, w porównaniu do tego co robił kilkanaście lat temu. Dla mnie deskorolka wygląda nienaturalnie z użyciem obiektywów szerokokątnych i biegania za skejtem ze stabilizatorem. Ogólnie fajne ewolucje, lecz zero zajawy. A nowy but Nyjah to obuwie już stricte sportowe.

Apostrov / Skate Room, Dąbrowa Górnicza

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Nie wiedziałem, że takie fajne miejsce powstało w Dąbrowie Górniczej. Wielki szacunek dla Apostrov za ogarnięcie dla swojej lokalnej społeczności takiej widowiskowej skate świetlicy. Montażyk autorstwa Maciej Kobusa (skatefriends) też najwyższej klasy.
s: chrobot, gwiaździński, kowalski, kuś, konefał, wolan, golański, ostaszewski, baranowski, pawlicki
c: maciej kobus aka skatefriends

NATIONAL #4

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (11 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...

Nowy odcinek od Marcina Śliwki autora montaży spod szyldu SXMX1. Jest moc, ponownie. skate: Jakub 'Cziken’ Owczarczyk, Patryk Głąbień, Igor Sitarek, Piotr Ebert, Michał Wons, Sebastian Switch.

SKATEHAHOR – IDOSK8 Diss, Juraś, Coillard, Sip Jam i więcej

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (11 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...

Jednym z najważniejszych wydarzeń zeszłych dni była oczywiście moja wypowiedź na temat powyższego programu, która jak za dawnych dobrych lat wywołała wielką kontrowersję i wykrzykiwanie dawno nie słyszanych haseł z koszyka (je**ć ido). Co godne podziwu autor Skatehahora zachował się z klasą, z szacunkiem odniósł się do reputacji jakie ido posiada na krajowym rynku i nie zważając na moje prymitywne zaczepki zaprosił do wspólnej gry w skejta. Fajnie, będę oglądał dalej i liczę, że choć trochę przyczyniłem się do powiększenia Twojej widowni.

Jamie Foy Knows

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Juby nie ma dosyć, tricki mu się chyba nigdy nie skończą.

Robert Neal Welcome to Primitive… Officially

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Robert ma unikalny styl, trochę mi się kojarzy z tym jak jeździ Nick Tucker czy nawet Antwuan, może to wielce oddalone skojarzenia, ale po prostu tak bardzo mi się podoba jego jazda.

Nike SB | Lacey Baker x Bruin Hi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Najbardziej stylowa dziewczyna i jej nowy przejazd dla Nike z okazji kolejnego modelu specjalnie dla kobiet.

The CREATURE Video

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

To musi być dobre, ja jeszcze nie widziałem, ale z tego co Rebeś mówi to jest moc. Zwłaszcza, że Creature byli kilka lat temu w Polsce i mamy tutaj mnóstwo tricków na naszych spotach, więc tym bardziej trzeba to zobaczyć.

seswitch@stadion

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (9 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...

Parę tricków od Switchyka.

Turbokolor Co. presents: “My inspirations – Los Angeles” by Pawel Swanski

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Paweł Kozłowski twórca Turbokolor zabiera nas na wycieczkę po LA, prezentując swoje ulubione miejsca i kilka zakulisowych zbiorów z kolekcji całej ekipy Crailtap.