IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Monthly Archives: sierpień 2015

IDOSK8LINES 11 Zgłoszenia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (19 votes, average: 2,74 out of 5)
Loading...

Jak widać tylko 10 osób w Polsce potrafi nollie heela i dwa podstawowe tricki na murkach oraz wyczuwa szansę na darmowe buty Supra Ellington. Z dziesiątek czy pewnie i setek komentarzy, które przeczytałem przez te lata wyobrażałem sobie wizję, że w tym kraju jest cała wataha głodnych sponsoringów skejtów, którzy w swoich małych miastach ze skateparkami za setki tysięcy złotych robią tricki, o których nikt na ido nawet nie marzył. Dzięki ido mieli szansę się wybić, wziąć udział w banalnych konkursach z naprawdę fajnymi nagrodami, a dodatkowo pokazać się tym zajebistym polskim sponsorom, którzy tylko czekają by spakować paczkę komuś kto wyniesie ich firmę na najwyższe szczyty zajawy. Podsumowując dziękuję tym, którzy zadali sobie trud by nagrać tę sekwę i pozdrawiam tych, którym się nie chce bo co raz bardziej się z wami utożsamiam.

Dajcie znać, która sekwa jest najlepsza i do kogo trafią nówki sztuki Supry ze sklepu supersklep.pl.

Paweł Wolak skatepark part 2015

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (20 votes, average: 4,05 out of 5)
Loading...

Paweł mam nadzieję, że siedzisz też trochę na spotach i zbierasz materiał. Widać, że jest potencjał i jakbyś znalazł kilka poręczy to mógłbyś pokazać nam coś konkretnego.

Alex Carolino | CISCO Part

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (22 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...

Za czasów Lordz nie było chyba osoby, która nie jarała się Alexem, potem wizyta teamu Aeon w Warszawie tylko podsyciła zajawkę i pewnie wielu z was tak jak i ja dorastała na desce wciąż wspominając mega wielki pop i olbrzymią moc z jaką on wykonywał swoje tricki. A teraz pojawił się nowy part Alexa, który wciąż wyjaśnia.

Vans Shop Riot 2015 Łódź

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (23 votes, average: 2,87 out of 5)
Loading...

Moro i jego bardzo fajna relacja z ostatnich finałów Vans Shop Riot, które odbyły się w Łodzi.

Rob Wootton’s „Exhibit” Part

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Zajebisty part, z super trickami i enderem nie z tej ziemi. To jest styl.

Chris Joslin „No Hope” Madness

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

10 minut na surowo z Chrisem Joslinem, któremu nawet najtrudniejszy trick z największych możliwych gapów zajmuje tylko kilka prób, no niesamowite, deskorolka jest dla niego po prostu za prosta.

From Pines to Palms with Neal. A. Unger

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (11 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...

Wspaniała historia o niespełna 60 letnim Nealu Ungerze, który surfuje od 9 roku życia, a i z deskorolką miał styczność od najmłodszych lat by wciąż być aktywnym skejtem w wieku, który może niektórym wydawać się już podeszłym. On jednak nie przejmuje się tym, nie uważa by na skateboarding było już za późno i robi to co każdy z nas – oddaje się deskorolce czerpiąc z tego największą możliwą przyjemność. Bardzo inspirująca historia, mam nadzieję, że i my wszyscy spotkamy się za parę dekad nadal na deseczkach.

CARDIEL’S RAIL

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (7 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...

Cardiel tej poręczy nie kupił ale należy do niego. ;) To dobry moment by przypomnieć sobie jedno z najbardziej szalonych 50-50 w historii, ciekawe co dalej knują z tą porką.

sml. Wheels: A minute of Morgan

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Minuta materiału od Morgana Smitha na spotach Toronto.

SKATE IN THE HEMP FIELD

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...

Wielka plantacja konopi aż po horyzont, a pośrodku niej diy minirampa, bardzo ciekawa akcja, która miała swoje miejsce gdzieś w Australii.