IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Monthly Archives: lipiec 2015

video in progress outtakes 3

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (18 votes, average: 4,17 out of 5)
Loading...

Łukasz Leszczyński z ziomalami z Warszawy ostro latają po mieście w poszukiwaniu spotów i zbierając materiał do filmu, który będzie kontynuacją Our Hours. Zobaczcie odrzuty z tego co do tej pory nazbierał.

Eat Like A Local With Andy Roy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (14 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...

Ale to jest zajebiste. Andy Roy przeszedł w swoim życiu wiele, pewnie nie raz był na dnie i przechodził przez piekło, siedział w więzieniu, stracił połowę zębów, domyślam się, że nie ma żadnych oszczędności ale ciężko o kogoś kto wydaje się bardziej być szczęśliwy od niego. To jak pozytywna aura od niego bije jest niesamowite, po prostu jeździ na desce, żyje deskorolką i to mu wystarcza. Można mieć mieszane uczucia oglądając ten film, ktoś może mu współczuć, ktoś inny zazdrościć prostego ale pozytywnego życia, a jeszcze inny straszyć tym swoje dzieci. Ja się jaram, Andy Roy to jest gość.

Clive Dixon’s „Trials and Tribulations”

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (20 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

Clive to wyjątkowo szalona osoba, przy większości tricków masz wrażenie, że on zaraz się zabije. Jak zwykle w postaci surowych nagrywek, wszelkich prób i gleb mamy wrażenie, że ten przejazd był jednak bardziej chory niż wydawał się na początku. Wielki szacun.

KBT WoodCamp 2015 T3

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (11 votes, average: 3,45 out of 5)
Loading...

Nasz weekendowy pobyt na trzecim turnusie obozu Wood Camp. Było mega fajnie, dużo uśmiechów, dobrej zabawy i deskorolki. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tylu zabaw dla dzieciaków: DC Shoes Poland, Globe Polska, Cocktail Clothing, Semper Boards, 3Station*. Mamy nadzieję, że Wam podobało się tak samo jak nam i za rok też poimprezujemy w Spiżowym klimacie ;) Pozdro!

VDI Huntington: Women’s Finals

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Zobaczcie co mają na sobie i jak wyjaśniają na desce dziewczyny podczas ostatnich zawodów Van Doren Invitational.

adidas Skateboarding Suciu ADV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

No i Suciu ma swój promodel w Adidas, który prezentuje się bardzo zachęcająco. Mimo swojej niechęci do wielkich marek w deskorolce, to właśnie trzy paski zawsze mi się najbardziej podobały i sprawiały wrażenie najwygodniejszych, a zarazem wytrzymałych. Jestem ciekaw jak się prezentuje ten model na żywo.

MARRETA – Alex Lekinho – SKATE

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (15 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...

Wczoraj o tym gościu zrobiło się głośno za sprawą filmu na Instagram ( https://instagram.com/p/5tOE4_PwSY/” ), w którym robi nollie front nose na murku dosłownie po szyję. Okazuje się, że Alek potrafi jeszcze więcej i nie wiem czy nie jeszcze wyżej. Pop nie z tej ziemi, przekłamuje grawitację i warto to zobaczyć.

Copenhagen 2015: A Second Look

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

W tej relacji Kopenhaga sprawia wrażenie miasta idealnego do życia na deskorolce.

Jon Cosentino – Double Standard

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Widziałem lata temu tego gościa w Toronto jak jeździ na parku i byłem zachwycony jego stylówą. Teraz wypuszcza streetowy przejazd i mój zachwyt nie maleje.

JHow Normal People See Skateboarding

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (5 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...

Jenkem w dość zabawny sposób przedstawia w jaki sposób mogą nas widzieć osoby spoza deskorolki. ;)