IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Monthly Archives: styczeń 2019

Skate in Park

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (6 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Skate Infantry

Ostatnio wybraliśmy się z chłopakami do Chorzowa, gdzie pojeździliśmy trochę na krytym Skateparku. Jest różnica w głośności w niektórych klipach, niestety bateria mikrofonu była na wyczerpaniu.

Jeżdżą: Krzysiek Chwas Switchu Wonsu Oraz Mateusz Czenczek

NERVOUS KING OF S.K.A.T.E. #4 LENNY VALENTINO VS TOMEK GOŁAWSKI

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (23 votes, average: 1,74 out of 5)
Loading...

Kolejna walka na Zimowym Narodowym! My już mamy wszystkie walki z pierwszego etapu, więc najbliższy tydzień będzie pełen wrażeń.

Prowadzący: Jakub Suwak Suwiński Edit: Kamil Siemiński

Sponsorzy: Nervous, California Skateshop, Girl Skateboards, LAKAI Footwear, IDOSK8, Zimowy Narodowy

Raw Hide Video / Teaser

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Premiere in March 2019

Starring: Kuba Koszel, Patryk Głąbień, Jakub Owczarczyk, Filip Wojnowski, Mateusz Macioszek, Diego Suanes, Łukasz Skrzeczyński, Michał Abramczuk, Jakub Kardyka, Piotr Szypuła and Julian Baszta, Szymon Stachoń, Tim Janke, Robert Breś, Shajen Willems, Andrzej Palenica, Michał Mazur, Tomek Cichoń, Michał Radko, Tomek Smoliński, Baptiste Apse, Daniel Boćko, Wojciech Orzoł, Paweł Wolak, Maciek Szwejda, Robert Hajdys, Konrad Borowik, Andrzej Pełczyński, Adam Kowalski, Marcin Pawuniak, Tomek Ziółkowski, Bartosz Młodystach, Jan Rabiega, Flo Bac, Marcin Śliwka, Krzysiek Chwas, Kamil Łubkowski, Michał Mazurkiewicz, Artur Dżaman, Tomek Hoładaj, Filip Szalak, Konrad Krużyński, Paweł Pikul, Filip Dziewięcki, Piotr Kostur, Daniel Leśniak …

Filming and editing: Marcin Śliwka Additional footage: Michał Buśko, Tomek Smoliński, Przemek Rzewnicki

PTG mini ’18

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Minirampowy montaż z PTG to jeszcze kilka lat temu zabrzmiałoby absurdalnie, ale jednak to możliwe i się wydarzyło z rąk Krzyśka Łazika.

REMBIEL siano DIY spot

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Piękne, super klimat, idealne nagrywki – tricki wyskokowe. Na takie rzeczy warto poświęcić swój czaj.

r.i.p 2017-2018 Kamera i montaż Paweł Zdjęcia Palina Szyłejko Dron Adrian Fijałek Jeźcy Gonzi, Maciek Sz, JJ, Paweł, Cziken

NERVOUS KING OF S.K.A.T.E. #4 SZYMON MALESA VS JAN OTOROWSKI

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (6 votes, average: 1,17 out of 5)
Loading...

Pierwsza walka już za nami, widać lekki stres u chłopaków, ale nie ma co się dziwić! W końcu stawka jest wysoka, aż 2000 PLN !!! Kabanos zaskoczył nas swoim crooked nollie inward out na best tricku, a Otor już dawno temu się pokazał z jak najlepszej strony. Nie ma co dalej nawijać, miłego oglądania. Prowadzący: Jakub Suwiński Edit: Kamil Siemiński Sponsorzy: NERVOUS, Lakai, Girl Skateboards, California Skateshop, IDOSK8, Zimowy Narodowy

FINAŁ NERVOUS KING OF S.K.A.T.E. #3 ŁUKASZ BOLEK DZIDO VS BARTEK GÓRKA

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (6 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...

To finał z zeszłego roku, który dziwnym trafem zaginął w wyniku paru ludzkich pomyłek. W tym roku udało się to odnaleźć i udostępnić zanim rozpoczniemy publikację meczy z tego roku.