IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Monthly Archives: wrzesień 2014

Malita X Thug Guns Rasputin Tour

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (31 votes, average: 3,23 out of 5)
Loading...

Dwa wyjazdy, które zaowocowały kolejnymi nagrywkami do Filmu Malita oraz pozwoliły nam stworzyć montaż z odrzutów. Odwiedziliśmy: Częstochowę, Sosnowiec, Katowice, Piaseczno oraz Warszawę.
Malita Riders: Kuba Golański, Paweł Komorowski, Bazyl.
Thug Guns: Miki Kudełka, Damian Ziółkowski, Marcin Szadkowski.

CHRIS COLBOURN’S COOKIE DOUGH

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Ale ten gość zajebiście jeździ, pierwszy trick to coś co wydawało się na początku niemożliwego do odjechania, a jednak Chris udowodnił, że się da, a następnie wymyślił mnóstwo innych tricków, które nigdy na Berrics nie został wykonane.

Modernizacja Skateplazy Gdańsk Budżet Obywatelski

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (7 votes, average: 3,29 out of 5)
Loading...

ulotkagit

Gdańska skateplaza powstała w 2004 roku, jako pierwsza w Polsce. Przez 10 lat istnienia nie tylko przyczyniła się do rozwoju skateboardingu w Trójmieście, była także miejscem docelowym wyjazdów wielu skejtów z całej Polski. Pogarszający się stan techniczny i brak nowych możliwości spowodował, że stała się miejscem coraz rzadziej odwiedzanym. Jak wszyscy dobrze wiemy odwrócona kostka nie należy do najlepszych nawierzchni. Po tegorocznym sukcesie skateparku na Osowie, zdecydowaliśmy się złożyć projekt modernizacji gdańskiej skateplazy do Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok. Wygrywając głosowanie moglibyśmy na bazie starej skateplazy stworzyć całkowicie nowy obiekt dorównujący najlepszym skateparkom w Polsce. Projekt obejmuje wymianę nawierzchni, dodanie nowych przeszkód i instalację oświetlenia. Tak odnowiona skateplaza mogłaby nam służyć spokojnie przez kolejne 10 lat. Warunki dotyczące głosowania to: zameldowanie w Gdańsku i ukończone 16 lat. Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych projektem, deskorolkowców, BMX-arzy i rolkarzy, by namawiali do zagłosowania jak największą liczbę osób. SAM WASZ GŁOS MOŻE NIE WYSTARCZYĆ! Ale jeśli zagłosują wasi rodzice, dziadkowie i znajomi to mamy duże szanse powodzenia. Wiele ludzi nie wie o Budżecie Obywatelskim i głosowaniu, jeśli Wy ich o tym poinformujecie to oddadzą głos na nas!
GŁOSOWANIE TRWAĆ BĘDZIE DO 12.10.14 !!!

https://gdansk.zetwibo.pl/voting/welcome

Klikamy link, postępujemy zgodnie ze wskazówkami na ekranie, wybieramy z listy: 1. Modernizacja Skateplazy – Okręg Konsultacyjny V, Projekt nr. 8 Inne Gdańskie projekty dotyczące skateparków na które polecamy głosować to: 2. Skateplaza Łostowice – Okręg Konsultacyjny II, Projekt nr. 5 3. Skatepark na Chełmie – Okręg Konsultacyjny II, Projekt nr. 16 Pamiętajcie o podaniu maila i kliknięciu na link wysłany wam na pocztę – tylko wtedy głos będzie ważny.

Link do Fanpage akcji: Modernizacja Skateplazy Gdańsk Budżet Obywatelski

wizki

1/2 Warsaw Weekend Clip | sxmx1

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...

Marcin Śliwka pojawił się na weekend ze swoją kamerą na skateparku w Piasecznie.

Best of KOTR: Guy Mariano

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (9 votes, average: 3,78 out of 5)
Loading...

Guy potrafi wszystko na wszystkim, nie wiem jak on to robi, ale za każdym razem jestem w szoku. Zobaczcie jak to wyglądało podczas King of The Road dwa lata temu.

JENKEM – An Ode to Arto Saari: „Ground Control”

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Nie znam osoby, na którą nie miało wpływu to jak jeździł Arto Saari, gość już jest legendą i to właśnie jeden z tych gości, których podziwiało się przez te wszystkie lata dorastania na desce będąc mniej więcej w moim wieku. Świetna sprawa zobaczyć te wszystkie tricki w jednym klipie.

Pooling Around

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...

Coś dla fanów basenowej deskorolki, są nawet dziewczyny, które też dają radę.

ALEX MIZUROV – LOST PART 2014

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Kiedyś byłem wielkim fanem Alexa, oczywiście nadal podoba mi się jego jazda i cieszę się, że odnaleziono ten ponoć zagubiony materiał, bo Mizurov nadal ma świetną stylówkę i robi świetne tricki, w tym takie których bym się po nim nie spodziewał.

Harry Lintell Piff Sticks Edit

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Harry Lintell wypuszcza drugi w krótkim odstępie czasu przejazd, gość fajnie jeździ i warto to obejrzeć.

The Sunbathers Crew – 5-0 #skateeverydamnday

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Nowy montaż od wesołej ekipy z Leszna.