Warto to obejrzeć dwa razy, bo za pierwszym można nie zrozumieć. Niepojęte co on za sekwę sobie wymyślił i co gorsza wykonał.
G
Warto to obejrzeć dwa razy, bo za pierwszym można nie zrozumieć. Niepojęte co on za sekwę sobie wymyślił i co gorsza wykonał.
Team Blind na tourze w Japonii, a w nim między innymi Morgan Smith w okularach, jeszcze bardziej precyzyjny niż zwykle oraz bardzo zdolony Azjata, na którego warto zwrócić uwagę.
Zero. Dane Burman ocierał się o śmierć z każdym trickiem, to lubię.
Marcin Śliwka aka SXMX1 zrobił super montaż ze Skateparku Narodowego, musicie to sprawdzić.
Na desce: Łukasz Skrzeczyna, Daniel Boćko, Bartek Rybiński, Maciek Olszewski, Michał Wons, Michał Trzeciakowski, Krzysiek Chwas.
Pogo podobno wraca, napiszcie jak bardzo tęskniliście za tą legendarną firmą, Piotrek Dabov będzie czytał wasze komentarze.
Spontaniczny niedzielny wypad łódzkich skaterów do Chorzowa do Skateinparku.
Siano kru: Paweł Madaliński, Gonzi, gościnnie lokales, Emil Wolan i Dabov.
Video & edit Paweł Madaliński, Filo. Muza Azyl P „Och Lila”
Bachinsky zawsze spoko, tym razem wręcz zajebiście.
Couchraiders, Benja z iphonem i wycinek tego co się działo podczas ostatnich mistrzostw na Skateparku Narodowym.
Marek. Zwykły chłopak ze Słowacji, jeszcze niedawno niezauważenie robił techniczną miazgę na murkach Stalina, a teraz w trakcie rozkręcania kariery w najlepszych amerykańskich brandach. Dzisiaj dokłada kolejny przejazd, który po prostu zachwyca.
Dennis i wybrane klipy z dwóch najbardziej rozpoznawalnych spotów w San Francisco.
Z uwagi na kiepski montaż ogląda się to dość ciężko, ale to w końcu Alex Carolino – dla wielu uosobienie brazyliskiej deskorolki na największym możliwym popie. Mimo iż ma on już wielu następców, cały czas jest w formie i dostarcza nam wiele przyjemności.
Dodaj komentarz