Warning: Undefined array key "showcount" in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/header.php on line 48
IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
SZUKAJ
DODAJ

Justin Nahavandi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Warning: Undefined variable $nono in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/single.php on line 29

Kolejne cudowne dziecko na deskorolce.


12 komentarzy

  • 1
    Anonymous
    23 sierpnia 2010 - 09:20 | Permalink

    ani jednej trzy-szóstki, brawo :)

  • 2
    Anonymous
    23 sierpnia 2010 - 10:49 | Permalink

    jakby nie patrzec lazer to jest 36

  • 3
    Anonymous
    23 sierpnia 2010 - 10:56 | Permalink

    ja pierdole co za kurwa muzyka, czy ich do końca już pojebało?

  • 4
    Anonymous
    23 sierpnia 2010 - 11:14 | Permalink

    Wkurwiają mnie takie dzieciaki co tak szponcą. Poza tym muza zjebana.
    Euzebiusz

  • 5
    Anonymous
    23 sierpnia 2010 - 11:59 | Permalink

    ale dobra zobacz ile on może mieć lat, może nie mieć siły na 36 flipa ale inne rzeczy robi zajebiste.. nie słuchajcie muzyki tylko oglądajcie

  • 6
    Anonymous
    23 sierpnia 2010 - 12:23 | Permalink

    ja pierdole… mega!!!
    mały skurwiel!!:D

  • 7
    Anonymous
    23 sierpnia 2010 - 13:16 | Permalink

    Po co tre? Czy to jakis wyznacznik dobrego partu? Mysle, ze skoro zmiazdzyl late-ami, switchami i fs fiblem w dol, to wystarczajacy dorobek jak na jego wiek ;>. Do muzyki tez nie moge sie doczepic :Q, zreszta Smolarek ic pan f hoi.

  • 8
    Anonymous
    23 sierpnia 2010 - 13:39 | Permalink

    młody kozak :) a co do muzyki hejterzy… każdy słucha tego co lubi..

  • 9
    Anonymous
    23 sierpnia 2010 - 15:38 | Permalink

    widać, że ma obcykane większość sztuczek i pokazał ulubione, a nie tak jak inni napierdalają jakieś super combosy, żeby tylko pokazać, że umieją

  • 10
    Andrzei Lepper
    23 sierpnia 2010 - 16:08 | Permalink

    skjurwysyn jaka franca !

  • 11
    Anonymous
    24 sierpnia 2010 - 10:24 | Permalink

    deska większa od niego, jak shekler na round three.

  • 12
    Anonim
    22 grudnia 2010 - 19:59 | Permalink

    ma 12 lat

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.