Szybki strzał z 2 godzinnej jazdy na małym parku we Włoszczowie, zwykły chill nie jakieś tam bangery. :)
Skate 4 fun Paranoia crew.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie
Szybki strzał z 2 godzinnej jazdy na małym parku we Włoszczowie, zwykły chill nie jakieś tam bangery. :)
Skate 4 fun Paranoia crew.
7 komentarzy
Co to kurw* za moda sie zrobiła na gówniane opisywanie montaży typu w ile zrobione i w jaki sposób niczym recepta na jakikolwiek rodzaje negatywnego odbioru, Jednym się będzie podobało, drugim nie, wiec przestańcie pierdolić i róbcie swoje!
kamerzysta ewidentnie lubi zapierdalać ;)
Nie telep tak tym aparatem..
musiałem dać taki opis ! Bardzo boje się krytyki ludzi :((( prosze nie hejtujcie bo przygotowałem juz sznur na żydrandolu
To już jest standard, że wchodzą tu jakieś hejty co nawet ollie nie potrafią i jadą całkiem dobre video.
Kolejny techrampsowy montaż. Przecież te murki są takie niskie, że skateboarding na czym stakim wygląda… dziwnie.
pozdrawiam
kurde no i za mało tych hejtów :/ nawet sie nie powiesiłem :/