Na początku bangery na zawodach od ruskich, a potem euro team dc, jakiś hiszpański czy co, tez rzuca parę szoków, niby 10 minut, ale warto zobaczyć, bo to niby Moskwa, a ciekawiej niż u nas.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie



One comment
co to za ziomek w 06.07 ?