Warning: Undefined array key "showcount" in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/header.php on line 48
IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
SZUKAJ
DODAJ

CODY McENTIRE IS TEXAS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (40 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...

Warning: Undefined variable $nono in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/single.php on line 29

Niestety w większości na skateparku, ale to jest w takim wielkim szoku, że można się tylko obawiać co Cody szykuje na film Think, mistrz.


7 komentarzy

  • 1
    burneika
    25 stycznia 2011 - 08:58 | Permalink

    typek chyba wpierdala raket fuel i doubl blasta

  • 2
    luq
    25 stycznia 2011 - 10:01 | Permalink

    nom, miesza sobie to z piwem i wlewa w odbyt

  • 3
    Anonim
    25 stycznia 2011 - 10:21 | Permalink

    Styka mi rolnik na 50-50 i w ogóle całe 5minut…

  • 4
    z
    25 stycznia 2011 - 11:59 | Permalink

    nakurwiacz, barak sie chowa. swoja droga koles jest raczej niski ale numer buta to ma ze 44 :| niezly smerf. dlatego tak flipy latwo kopie ;p

    • 5
      z enada
      25 stycznia 2011 - 14:36 | Permalink

      uwierz mi, że duże stopy nie ułatwiają kopania flipów.

  • 6
    anonim
    25 stycznia 2011 - 15:00 | Permalink

    uwierzcie mi, rozmiar stopy, wzrost, a nawet to czy w ogole masz nogi nie ma znaczenia jak dobrze napierdalasz. liczy sie zajawa!

  • 7
    tak
    27 stycznia 2011 - 13:43 | Permalink

    czy na początku filmiku jezdzi na venture gallantach?

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.