Warning: Undefined array key "showcount" in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/header.php on line 48
IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
SZUKAJ
DODAJ

Jon Cos At AshBridges BayJon Cos At AshBridges Bay

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Warning: Undefined variable $nono in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/single.php on line 29

Byłem przy tym i widziałem jak ten typ niemal każdy trick w tym montażu odjechał za pierwszą próbą, coś niesamowitego.

Local hero from Toronto killing his local skatepark.


12 komentarzy

  • 1
    Anonim
    11 lipca 2011 - 10:40 | Permalink

    1:07 – Sfaszek

  • 2
    asd
    11 lipca 2011 - 11:25 | Permalink

    1:47 też sfah się złapał.

  • 3
    Helter Skelter
    11 lipca 2011 - 11:51 | Permalink

    Switch flip niszczy…

  • 4
    Anonim
    11 lipca 2011 - 14:04 | Permalink

    ziomeczek mógłby pocwiczyc na switchu bo popa nie ma

  • 5
    stivi o
    11 lipca 2011 - 14:15 | Permalink

    cholera jakby w polsce byly takie parki, to poziom bylby o wiele wiekszy, a tak to lipa troche, chociaz ostatnio i tak jest dobrze.

    • 6
      ahoj
      11 lipca 2011 - 16:01 | Permalink

      i pozamieniać klasyczne skateparki na więcej zróżnicowanych plaz

    • 7
      Anonim
      15 lutego 2012 - 22:25 | Permalink

      jak by była przez prawie cały rok zajebista pogoda to też poziom był by o wiele lepszy, przez zime tracimy kilka miesięcy jazdy…

  • 8
    Dżony Boy
    11 lipca 2011 - 22:39 | Permalink

    Sfah w tle max przypadkiem, bo cały czas Siewiera tam nagrywał. Chłopaki się nie opierdalają, na dniach będzie banger montaż podobno.

  • 9
    ndl
    12 lipca 2011 - 00:30 | Permalink

    Sfah czemu z niemca nie nagrywales?;d

    • 10
      12 lipca 2011 - 00:36 | Permalink

      wyniosłem pewne zasady z domu, które mi na to nie pozwoliły

  • 11
    Anonim
    12 lipca 2011 - 00:46 | Permalink

    Ido w Kanadzie, postęp!

  • 12
    Anonim
    15 lutego 2012 - 22:24 | Permalink

    siewiera nie było, a sfah w kanadzie już był jakiś czas temu…

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.