Warning: Undefined array key "showcount" in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/header.php on line 48
IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
Pamietam jak w slizgu jakos sprzed 10 lat benek robił flip fs board na barierce ustawionej na trojce na witosie i był to trick miesiaca. Teraz to chyba rozgrzewka jest dla niektorych.
Swoją drogą co się z nim stało? Pozdro
1 sprzedał ojca w sądzie za to że handlował złotem na lewo i musiał uciekać 2 na mentorze ktoś go wyruchał albo gutek się do niego dobierał 3 zaczął brać narkotyki i poleciał ostro z tym tematem jak każdy głupi małolat, a teraz wrócił i udaje araba pod zmienionym nazwiskiem XD
„1 sprzedał ojca w sądzie za to że handlował złotem na lewo i musiał uciekać” Jak to na żydów przystało:) kradną i kręcą lewe interesy. Raz jeszcze to nie Arab a ŻYD!
9 komentarzy
Pamietam jak w slizgu jakos sprzed 10 lat benek robił flip fs board na barierce ustawionej na trojce na witosie i był to trick miesiaca. Teraz to chyba rozgrzewka jest dla niektorych.
Swoją drogą co się z nim stało? Pozdro
pierdolnął kwas na imprezie chyba swojej osiemnastce… potem mu odjebało i zaczal nagrywać filmiki na youtubie jak parodiuje znanych aktorów ;/
1 sprzedał ojca w sądzie za to że handlował złotem na lewo i musiał uciekać 2 na mentorze ktoś go wyruchał albo gutek się do niego dobierał 3 zaczął brać narkotyki i poleciał ostro z tym tematem jak każdy głupi małolat, a teraz wrócił i udaje araba pod zmienionym nazwiskiem XD
jebać cygana
najlepszy ten trik jak kozaczy do starego dziada i ucieka… naprawde dobrze ze to wstawil
„1 sprzedał ojca w sądzie za to że handlował złotem na lewo i musiał uciekać” Jak to na żydów przystało:) kradną i kręcą lewe interesy. Raz jeszcze to nie Arab a ŻYD!
bieda montaż i bieda komentarze
twój ryj to bieda.
Dobrze austin!