IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

BOO JOHNSON RECRUITED

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (13 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...

Kolejny świetny part z nowego Berrics, w roli rekruta Boo Johnson.


3 komentarze

 • 1
  Rick Ross
  1 marca 2013 - 17:46 | Permalink

  UGH!!!!!!

   
 • 2
  boo johnson
  1 marca 2013 - 20:50 | Permalink

  Bycie czarnym nie jest łatwe. Sami widzicie jak jest. Robię hardflip na bs smith, hardflipa z double setu i dalej jestem w am. Podłożyłem nawet hiphop od braci z klatki, żeby był klimat i co mam w zamian, Evan Smith zostaje pro, a ja dalej am w elemencie. Trudno myślę, chociaż mnie zakrekrutowali w the berrics żeby mi smutno nie było. Dzięki chłopakom za to. Czarnym na obczyźnie łatwo nie jest, cały czas pod górkę. Tymczasem lecę, mam do opalenia sukces Evana i chociaż cieszę się dla niego to i tak przyjebie jeszcze 36 shuvit na bs 5050. peace

   
  • 3
   Anonim
   1 marca 2013 - 22:39 | Permalink

   Gratuluję naprawdę kiepskiego ironicznego podejścia do sytuacji, włączając w to jeszcze bardziej beznadziejną rasistowską postawę. Po 2 Evan nie zostaje j e s z c z e pro, tylko zrobili wywiad BEFORE pro, który mógł zostać zrobiony z każdym AM. Z resztą obydwoje, pewnie za niedługo, doczekają się swojej deski.

    
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.