Jak ktoś już musi kupić sobie taką plastikową deseczkę to chyba lepiej by wspierał polską myśl przedsiębiorczą, zobaczcie reklamę z udziałem Suwaka.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie
Jak ktoś już musi kupić sobie taką plastikową deseczkę to chyba lepiej by wspierał polską myśl przedsiębiorczą, zobaczcie reklamę z udziałem Suwaka.
4 komentarze
czemu nie zrobią normalnych rozmiarów tylko jakieś zabawki dla hipsterów/?
Jak chcesz mieć dużą deske to kup sobie longboard:P
Czemu on nie nagra jakiegoś nowego przejazdu tylko wrzuca jakieś reklamówki bez trików (typu wróżbita Maciej)?
jak mozna kupic coś co reklamuje suwak ? to chyba antyreklama ;d