Warning: Undefined array key "showcount" in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/header.php on line 48
IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
SZUKAJ
DODAJ

Double Rock Lockdown: Foundation

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (9 votes, average: 4,44 out of 5)
Loading...

Warning: Undefined variable $nono in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/single.php on line 29

Dwie maszynki do robienia tricków czyli Nick Merlino i Sierra Fellers zamknięci na 24 godziny w skateparku thrashera, kozak.


9 komentarzy

  • 1
    Styluch
    24 marca 2011 - 12:07 | Permalink

    Szok tricki ale nie zapominajmy ze Sierra pojechał Polaków na maxa !! Co by nie zrobił – NIE !

  • 2
    Anonim
    24 marca 2011 - 13:17 | Permalink

    własnie o co chodzi z tym sierra? czytalem pare lat temu w info wywiad z baczkowskim i tez narzekał, wie ktos cos o tym?

  • 3
    R
    24 marca 2011 - 14:17 | Permalink

    O co chodzi z tym pojazdem na polaczków ? Nie słyszałem o tym w życiu..no i w sumie generalnie akurat tutaj nie ma to znaczenia bo może i coś tam powiedział, ale tutaj patrzymy jak jeździ, a jeździ kozacko.

  • 4
    Styluch
    24 marca 2011 - 15:33 | Permalink

    Najważniejsza jest osobowość w deskorolce na dłuższa metę.

  • 5
    Anonim
    24 marca 2011 - 16:37 | Permalink

    więc o co kaman z tym pojazdem na Polaków?

  • 6
    pani przeczkolanka
    24 marca 2011 - 17:36 | Permalink

    widać, że same dzieciaki komentują na tym ido, tak więc sierra wielki pan z juesej pojechał Polskę za to, że jest tutaj fest wiocha, gdy przyjechał na jakieś tam zawody pare lat temu

  • 7
    anonim
    24 marca 2011 - 19:38 | Permalink

    a to skurwiel

  • 8
    Rabur
    24 marca 2011 - 19:45 | Permalink

    to nie ma tu wiochy? haha

  • 9
    Anonim
    24 marca 2011 - 19:48 | Permalink

    Jak ci nie pasuje to spierdalaj do Libii

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.