Wyobrażacie sobie jaka to musi być bieda? Wszystko co zajawkowe kiedyś i tak skończy w szponach hajsu.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie
Wyobrażacie sobie jaka to musi być bieda? Wszystko co zajawkowe kiedyś i tak skończy w szponach hajsu.
18 komentarzy
szpony hajsu
hahahaha hahaha kurwa ja pierdole to dopiero co mi woda z bonia bulgoce
anonimowy szef wszystkich szefow ze szczecina
żal
jebac hajs, jebac berrics
kolejna filia disneja . . . aanndd
Po nich bym się tego nie spodziewał;/. Zeszmacili siebie i całe berrics.
żal
kurwa jaka kasa, ogarnijcie sie, zwykły kolejny przypał berricsow
"Wszystko co zajawkowe i tak kiedyś skonczy w szponach hajsu" czyli hejtownanie na ido bedzie kiedys oplacane przez wielkie koropracje ahahah?:D
a moze ido bedzie oplacane… przez np disneya
korporacje*
kocham deskorolke w mtv
fajnie ze ktos uwaza ze hejtowanie jest zajawkowe
Nie mam nic przeciwko zarabianiu, ale nie w taki żałosny sposób.
A co do hejtowania to zajebista sprawa, ja jak siedze na parku skejt i skonczy mi sie zajawe i hejtuje cfeli na rowerach, rolkach i przydupasach w regge zajawie z kurwa sklejonymi wlosami albo z pedałów z fryzurą piłkarza, to jest sposob na życie i będe zarabiał na tym hajs jak np wojewodzki hejci na wszystkich i ma w huj hajsu pozdro dla anonimowych hejterow którzy nie wiedzą nawet, że hejtują EEEEEEEEEElo
ja pierdole, jaka komercja i szpony hajsu ? to po prostu inne zycie, my siedzimy jak ciule przed komputerami a oni sie zajebiscie bawia. znalazl sie ktos kto chce za to placic, to czemu nie brac teog hajsu ? tak czy tak by kiedys wpadli do dyrdka porzucac do kosza,pojezdzic i wypic pare browarow. teraz to zrobia i jeszcze ktos im zaplaci. az tak zazdroscicie ze nei jestescie na ich miejscu, ze musicie ze do wszystkiego przypierdalac ?
w zyciu bym nie poszedl na browar z dyrdkiem.
chyba ze by mi zaplacil xD
hejt 4 lajf
haha Po pierwsze to Dyrdek nie poszedłby z toba na browar:)
bo woli zaplacic zylion dolarow zeby pokazac japsko w mtv
to mtv mu placi debilu.