Akurat tak sie zlozylo ze w wolny dzien od pracy, dopisala pogoda i
postanowilem wybrac sie do Hyde parku w Leeds. Jest to bardzo fajne miejsce,
nie tylko na deske ale ogolnie na chillout. Do wszystkich milosnikow jazdy na deskorolce,
jesli macie zamiar odwiedzic Leeds nie zapomnijcie deskorolki i odwiedzic hyde parku,
Film udalo mi sie nagrac w jeden dzien.
ZYCZE MILEGO OGLADANIA, POZDRO BAJA
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie



(9 votes, average: 4,44 out of 5)
3 komentarze
Baja chyba wraca do formy ;)
booooooooooooooooooooooooring
nudne może wydawać się przez muzykę… ale jazda jest na dobrym poziomie.