Warning: Undefined array key "showcount" in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/header.php on line 48
IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
SZUKAJ
DODAJ

Jakub Piejko zaprasza na Back To The StreetsJakub Piejko zaprasza na Back To The Streets

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Warning: Undefined variable $nono in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/single.php on line 29

Już 12 maja na największej skateplazie w Polsce – Skateplazie Leszno odbędą się zawody Back To The Streets na które zaprasza wspierany przez sklep SPARKSTREET.PL i LSSE Jakub Piejko. Więcej informacji – facebook.com/backtothestreets.


11 komentarzy

  • 1
    swag
    18 kwietnia 2012 - 19:35 | Permalink

    no front crooksik kosa;p

  • 2
    dsk
    18 kwietnia 2012 - 20:21 | Permalink

    reszta też niczego sobie :D

  • 3
    boczaro
    18 kwietnia 2012 - 20:37 | Permalink

    piejo to robot :) zobaczycie 12 maja !

  • 4
    Anonim
    18 kwietnia 2012 - 20:44 | Permalink

    tam trzeba być! ;D

  • 5
    yoyo
    18 kwietnia 2012 - 20:58 | Permalink

    ale to jest robot.. ten fs krux i inward heel MASAKRA !! ja pamietam jak on katowal fs 50-50 w dol..

    Wszystkiego naj JAKUB, masz spora kariere przed soba !!

  • 6
    wariat
    18 kwietnia 2012 - 21:14 | Permalink

    podniosłeś mnie na duchu, miazga

  • 7
    Jezuz
    18 kwietnia 2012 - 22:43 | Permalink

    ładna gała

  • 8
    BOGUSŁAW LINDA
    18 kwietnia 2012 - 23:07 | Permalink

    ja pierdole jednak poldon to ni chuja nie odstaje od europy , trzeba tylko wiecej uwagi poświęcić takiemu talencikowi aniżeli spedalonym gwiazdeczkom z poslkiego DC,NIKE czy latającym małpom z polar.

  • 9
    wuja
    19 kwietnia 2012 - 00:26 | Permalink

    piejko nakurwia jak zły, ale jesli chodzi o zawody, to jak wpadna czesi to nawet on moze nie miec na nich rady. a sadze, ze wpadna, bo pula nagrod calkiem, calkiem.

  • 11
    wuja
    12 maja 2012 - 22:50 | Permalink

    NO I NIE DAL RADY :)

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.