Krystian pochodzi z Nowego Tomyśla, ma dopiero 14 lat i możemy być pewni, że już niedługo będziemy nim wszyscy się jarać. Krystian w tym klipie niby nie pokazał nic mega wyjątkowego, ale jak on to zrobił, sposób w jaki utrzymuje się na desce od razu daje nam znać, że coś z niego będzie. Jeździj, nagrywaj – ja trzymam za Ciebie mocno kciuki.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie



20 komentarzy
This fs flip is cause why I’m proud of you kid
Jakoś nie robi to na mnie wrażenia… Może dlatego że wszystko z filmiku potrafię i więcej,też mając 14 lat :)
Jak umiesz to dlaczego nie nagrywasz i pokazujesz… Ja pier*ole, idę na deske.
Ponieważ jeżdżę dla nie dla szpanu czy jakiegoś lansowania się :)
No to jak nie inaczej zapraszam do nagrywania i pokazanie tego co umiesz,a nie pierdolisz …
w chuj lepiej sie go oglada niz tego debila malego z krakowa
baraniaka?
wow niezle smiga szkoda ze nie nagral nic dluzszego :]
dobry styl
będzie miał ładny styl, chce już go zobaczyć o kilka lat starszego
Oby mu nie odbiło jak większości dzieciaków w jego wieku, jak go melanż nie porwie to będzie mega dobry zawodnik.
styl troche jak luan
kurde, to widać od razu, nie? :)
spontaniczne :) dla mnie .
http://www.youtube.com/watch?v=RiWqpymDIO0 macie tu jego flipa i przy okazji jego kanał, ja się jaram
Dobry małolat :D
Nie lansuje sie z fajka albo browarem ,nie popierdala w koszulce ssg do kolan i w rurkach a do tego napierdala ładnie triki. Nie ma nawet co zhejtować
http://www.youtube.com/watch?v=Hi4fo9-P220
dobre !
Najs :p