Dzisiaj został udostępniony przejazd Kuby sprzed 3 lat, ale już wtedy potrafił zadziwić niejednego, jestem ciekaw jak sobie radzi teraz.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie
Dzisiaj został udostępniony przejazd Kuby sprzed 3 lat, ale już wtedy potrafił zadziwić niejednego, jestem ciekaw jak sobie radzi teraz.
8 komentarzy
Nowe nagrywki Kuby lądują w filmie tomka który bedzie za rok jakoś.
znam go, spoko koleś nawet
Ty siema, gdzieś go też widziałem, miejscami mi się podoba ;) pozdróweczki
Kuba Koszel „pieniądz” był z Mazim i z Tuzimem na finalach vans shop riot w paryżu :)
Chujowa stylowa,nie jaram sie
zajebiste!:D
Styl i montaz kapa….triczki spoko i fajnie ze na streecie..pozdro.
Zajebista nakurwianka! Fajowe rury i w ogóle miejscówki.
Motorbreath w tle dopełnił wspaniałości filmiku!