Warning: Undefined array key "showcount" in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/header.php on line 48
IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
Według mnie takiego korzenia czy marco powinni pchać do przodu. Fakt ze chlopaki raczej nie pchaja sie na zawody, a jak są to nie robia 100 razy fs5050 i nie wygrywają. Jednak to chyba nie trzeba okularów zeby zobaczyc kto potrafi czyms zaskoczyć, jezdzi kreatywnie, odstaje poziomem.
Co ty pitolisz, fajny styl, zajebiście dokręca. Kurwa, no masakra, 100% zajawa. Najlepszy polski montaż od jakiegoś czasu. No i co, że śnieg idę jeździć :D
17 komentarzy
zajawa megaaaa! oby tak dalej!!!!
dzisiaj z wiezienia wyszedlem(i juz nastukany)
Amerykańska kamera! Moarrr fpssssssssss!
Ps.
Zajebiste max! Aż chce się na deskę iść!
pierwsza piosenka
badly drawn boy – a minor incident
korzeń….!!!!!!!!!!!!!! pro na maxa
kzoackie triczki
nollie tre to sw manny flip out ……. no !!!
klasa
MISTRZ!
Według mnie takiego korzenia czy marco powinni pchać do przodu. Fakt ze chlopaki raczej nie pchaja sie na zawody, a jak są to nie robia 100 razy fs5050 i nie wygrywają. Jednak to chyba nie trzeba okularów zeby zobaczyc kto potrafi czyms zaskoczyć, jezdzi kreatywnie, odstaje poziomem.
jak na sponsoring to chyba stylówa przeszkadza ale trikowo jest mistrzem
zajebiste max, bardzo milo sie oglada.
Co ty pitolisz, fajny styl, zajebiście dokręca. Kurwa, no masakra, 100% zajawa. Najlepszy polski montaż od jakiegoś czasu. No i co, że śnieg idę jeździć :D
marco i korzeń rozpierdalają
nollie 360 flip manual flip out…late backfoot flip ze schodów…switch laserflip na banku…nie mam pytań. Gratulacje!
no marco w huj dobrze jeździ, korzeń tutaj jak widać:) kozak kozak
Korzeń,Marco i Juraś to święta trójca POLSKIEJ DESKOROLKI :D
Ełcko-Białostocko-Warszawski Marc Johnson. Pozdro Ukasz.
W końcu jakiś montaż po którym chce się iść na deskę w tą chujową pogode.. :D
4:05 fajny triczek, ostatnio się tym zajarałem :)
Całość wyszła świetnie, Białystok lux, tak trzymać morduchny!