Polskie filmy trzeba wspierać, więc wrzucam jeszcze raz tę szczecińską produkcję, jeśli kogoś ominął ten news.
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie
Polskie filmy trzeba wspierać, więc wrzucam jeszcze raz tę szczecińską produkcję, jeśli kogoś ominął ten news.
10 komentarzy
mega zajawa
Fajnie,fajnie szkoda że kurwa jest zima i nie ma gdzie jeździć :<
co ty pierdolisz nawet nie ma śniegu taka zima, chociaż ostatnio coraz gorzej :/
mam najlepszy part.
sam sie unlajkuj
Jaram sie,propsy dla pawla,byłbym w hooy wdIeczny za podanie tytułu nutek
ratajczyk mistrzunio !
i tak ten ziomek co flipa na koncu walil wyjasnil all jak dla mnie ! ale tutaj tez moze byc
dobra robota, zajawa jest, pozdro!