Nowodworska Bitwa Na Triki czyli Game of Skate, inauguracja sezonu 2013 Operacji SkatePakt.
www.operacjaskatepakt.blogspot.pl
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie
Nowodworska Bitwa Na Triki czyli Game of Skate, inauguracja sezonu 2013 Operacji SkatePakt.
www.operacjaskatepakt.blogspot.pl
13 komentarzy
Jeszcze hulajnoge se dodajcie kurwa do tego waszego loga. Filmik chujowy
Spierdalaj, jakby nic nie robili to też byś narzekał.
Bieda z nedza
Sam jesteś bieda z nędzą zajebiście że coś się dzieje a tricki wcale nie na takim niskim poziomie ale co by nie wkleili to i tak byś napisał to samo zawsze nawet bez oglądania bo jesteś żałosnym -zawistnym polaczkiem
Nie jestem polaczkiem bo jestem Żydem. Jestem zdania, że jak coś jest chujowe to sie to nazywa po imieniu.
PiS
A ja wam powiem tyle. Chłopaki nie mają skateparku, skateshopu, który by mógłby wesprzeć. Jest zajawka. Wszystko typowe DIY. A wy to hejtujecie? Pokażcie co wy potraficie. Pozdro SkatePakt. This is skateboarding!
Ludzie nie spinajcie się tak. My tylko jeździmy na desce:) do następnego eventu:)
Prawda jest taka, że ekipa OS najbardziej pokazuje robactwu polskiemu czym jest deskorolka. I co niektórzy powinni brać z nich przykład. A nie w Wawie swag i styl krzyżowca przed trikiem, w innej części tyfusy, harpagany, pseudhardkory. Oczywiście nie każdy, ale z reguły większość to materiał co najwyżej na reklamę mentosów, aniżeli jazdę na deskorolce, ehehehe. Pozdrowienia!
ej ty nade mna lepiej nie pokazuj sie w bdg
Ludzie się spotkali żeby sobie rekreacyjnie na desce pojeździć, a co poniektórzy się spinają jak by to k!@# miał być Dew Tour.
Prawda jest taka że cokolwiek nie było by wstawione na idosk8 zawsze lecą hejty ;D a za filmik propsy, deska ma łączyć a nie dzielić.
Hehe troling dziala a gimbusy sie podniecaja :D