IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Panorama Commercial – Michał Mucha 1/5

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Panorama wjechała ostatnio z nową kolekcją koszulek, a teraz co tydzień powinna wjeżdżać z filmami promującymi ich team. Jako pierwszy wchodzi Michał Mucha, która może być znany z prosession czy demka w Gold Rookie. Miałem tę przyjemność z nim nagrywać, to naprawdę dobry koleszka, który manuale ma sto procent opanowane, że lepiej się chyba nie da. Nagrałem ja, a montował Kostur.


2 komentarze

 • 1
  Anonymous
  27 lipca 2009 - 11:19 | Permalink

  taka kapa że muza wyjebana z mystery czy tam innego zero.., czemu o swojej produkcji nie piszesz że podjebana muza z jakiegoś sv?

   
 • 2
  sfah
  27 lipca 2009 - 11:21 | Permalink

  Bo jakbyś chociaż przeczytał to co napisałem, to byś ogarnął, że ja to tylko nagrałem, oddałem Kosturowi nagrywki, a on to zmontował czyli jak łatwo się domyślić nie miałem wpływu na wybór muzyki.

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.