IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

PRZYPINKI – I SKATE WWA

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Jeśli jesteś z Warszawy i jeździsz na deskorolce i chcesz to wszystkim wokół eksponować bo nie ma co się wstydzić, że Stolica jest Twoim miastem i to Ty po niej skejcisz to powinieneś zakupić ode mnie przypinkę I SK8 WWA. Możesz ją sobie przypiąć do kurtki, spodni, nerki czy innego miejsca tak by i Warszawa i deskorolka była ciągle przy Tobie, a jak poznasz jakąś fajną dupeczkę, to niech od razu wie, że jesteś skejcik i lubisz dokręcać triczki bo jesteś z Warszawki.

Koszt za sztukę to 3zł – tak wiem, że chuj ze mnie, że pobieram takie wielkie kwoty, ale w końcu musiałem w to zainwestować i zrobić parę sztuk tego cuda tak byś Ty mógł to nosić. Gdyby nie ja to by pewno nikt się nigdy za to nie wziął, dlatego doceń to i pobierz wspierać naszą wspólną zajawkę bo gwarantuję Ci, że wielkiego biznesu w tym nie mam oprócz tego, że liczę, że może kiedyś uda mi się zrobić ich więcej.

Do ustawki w Warszawie – gg:4331920 – tel: 791 91 7324 ilość max ograniczona.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.