IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Teraz mamy tutaj również forum, gdzie możesz porozmawiać o deskorolce lub coś po prostu kupić czy sprzedać.
SZUKAJ
DODAJ

Rudy Johnson on why skaters are different

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (11 votes, average: 3,55 out of 5)
Loading...

Crailtapowe mini top 5 na pytanie czym skejci różnią się od reszty społeczeństwa, co wy byście dodali?

2 komentarze

 • 1
  Anonim
  10 marca 2011 - 23:10 | Permalink

  Chyba tylko my idąc przez miasto myślimy sobie: „Ale zajebiste schody/murek/poręcz” podczas, gdy zwykły przechodzień nie zwróci na to uwagi.

   
 • 2
  aio
  11 marca 2011 - 00:14 | Permalink

  Zazwyczaj jak zwykły człowiek idzie przez miasto to nie rozgląda się tylko idzie tam gdzie ma dojść, a taki deskorolkowiec jak przechodzi to wypatruje nowych miejscówek, na których mógł by pojeździć z kumplami. Niestety większość ludzi uważa deskorolkowców za jakiś wandali czy huliganów psujących mienie miasta, może i tak jest ale można by wymienić kilka grup, które bardziej szkodzą od nas. Poza tym deskorolka to też sport i wiele polaków odnosi sukcesy i zaistniało w Polsce jak i w Ameryce, dzięki temu sportowi wiele dzieciaków ma lepsze zainteresowania niż siedzenie przed komputerem czy oglądanie telewizji. :)

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przed dodaniem komentarza, policz: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.