Crailtapowe mini top 5 na pytanie czym skejci różnią się od reszty społeczeństwa, co wy byście dodali?
czesto cos stwierdzasz majac malo obserwacji tak jak w tym temacie
Crailtapowe mini top 5 na pytanie czym skejci różnią się od reszty społeczeństwa, co wy byście dodali?
2 komentarze
Chyba tylko my idąc przez miasto myślimy sobie: „Ale zajebiste schody/murek/poręcz” podczas, gdy zwykły przechodzień nie zwróci na to uwagi.
Zazwyczaj jak zwykły człowiek idzie przez miasto to nie rozgląda się tylko idzie tam gdzie ma dojść, a taki deskorolkowiec jak przechodzi to wypatruje nowych miejscówek, na których mógł by pojeździć z kumplami. Niestety większość ludzi uważa deskorolkowców za jakiś wandali czy huliganów psujących mienie miasta, może i tak jest ale można by wymienić kilka grup, które bardziej szkodzą od nas. Poza tym deskorolka to też sport i wiele polaków odnosi sukcesy i zaistniało w Polsce jak i w Ameryce, dzięki temu sportowi wiele dzieciaków ma lepsze zainteresowania niż siedzenie przed komputerem czy oglądanie telewizji. :)