Warning: Undefined array key "showcount" in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/header.php on line 48
IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
mnie osobiscie p rod wkurwia tym ze wszystko robi na switch albo nollie kurwa dojebalo mu na bani na dodatek same heele flipy i troje zawsze to samo na switch lub nollie a kiedys tak kozacko jezdzil jeszce w es'ach mistrz
Sorki, nie wiem dlaczego nie przenosi mi dalszej części posta do nowej linijki, a kiedy sprawdzałem tuż po dodaniu, wyświetlało się normalnie. Jak zobaczycie taki własnie ucięty post to proszę dać znać w komentarzu, że jest niepełny opis i wtedy jak najszybciej postaram się to zmienić.
3 komentarze
że to…
…dobrze, bo jest co pooglądać, a butów i tak nie kupie.
myslisz ze co ?!?
mnie osobiscie p rod wkurwia tym ze wszystko robi na switch albo nollie kurwa dojebalo mu na bani na dodatek same heele flipy i troje zawsze to samo na switch lub nollie a kiedys tak kozacko jezdzil jeszce w es'ach mistrz
Sorki, nie wiem dlaczego nie przenosi mi dalszej części posta do nowej linijki, a kiedy sprawdzałem tuż po dodaniu, wyświetlało się normalnie. Jak zobaczycie taki własnie ucięty post to proszę dać znać w komentarzu, że jest niepełny opis i wtedy jak najszybciej postaram się to zmienić.