Warning: Undefined array key "showcount" in /home/idosk/domains/idosk8.com/public_html/wp-content/themes/idosk8/header.php on line 48
IDOSK8.com to najważniejsze skate newsy ze świata i Polski w jednym miejscu. Nie musisz wchodzić na inne strony w poszukiwaniu nowych filmów, ja to robię za Ciebie, nieprzerwanie od dwóch lat i nie zamierzam przestać. Po kilku latach braku aktywności ido wraca głównie prowadzone przez Bolka.
Jako jedyny pokazał poziom na skalę europejska !
Brakuje takich skejcikow w Polsce , jarajmy się i bierzmy przykład !
Nie obchodzi mnie to jaki jest prywatnie !
albo zmien nick na hipokryta. sam siedzisz na ido a innym kazesz spierdalac. chuj ci w dupe jak bede chcial to bede tu siedzial az mi oczy pierdolna i chuj ci do tego
raczej malo osob go zna prywatnie z tu obecnych wiec darujmy sobie takie oceny jaki jest jaki nie jest
poziom jego jazdy zdecydowanie zbliza sie do europejskiego….
stylówa MIODZIO, mieciutko, no jak sie oglada to az nie czuje sie wielkiej roznicy ze to polska produkcja a nie zagraniczna
Zwracam się tutaj do każdego z pełną kulturą więc epitety w moją stronę sobie daruj kolego ;) a co do tego co mówisz to nigdzie nie jest powiedziane, że pseudonim na takiej czy innej stronie ma być ambitny :P idź do wyra bo jutro do szkoły pewnie wstajesz, pachem dostaniesz od mamy jak nie pójdziesz :D
27 komentarzy
ten part jest naprawde MISTRZOWSKI
i nie ma lepszych wg mnie na ta chwile od Tomka G
Najlepszy przejazd i moim zdaniem najwięcej pokazał z Polskiej deskorolki. :)
deskorolka 5/5 !
jako człowiek(charakter=dwulicowość) 0/5
deskorolka 5/5 !
jako człowiek(charakter=dwulicowość) 0/5
ale wiadomo , ze tutaj mówimy o deskorolce. wiec 5/5
niby ma part w filmie długiego ale po nagrywkach widać że 90% zostało nagrane przez imiśka a sam długi nagrał tylko 1 trik….
Deskorolka na światowym poziomie szacun
Jako jedyny pokazał poziom na skalę europejska !
Brakuje takich skejcikow w Polsce , jarajmy się i bierzmy przykład !
Nie obchodzi mnie to jaki jest prywatnie !
3 raz użyta na nuta w polskich sv…
ty cwelu wyzej juz nawet nie mozesz wlasnego nicku wymyslec? pierdolnij se 4 kropki fagasie
człowieku odejdź od kompa ,haha
albo zmien nick na hipokryta. sam siedzisz na ido a innym kazesz spierdalac. chuj ci w dupe jak bede chcial to bede tu siedzial az mi oczy pierdolna i chuj ci do tego
czemu goławski jest dwulicowy? może mi ktoś powiedzieć?
a mi ktoś podać nute? z góry dzieki
raczej malo osob go zna prywatnie z tu obecnych wiec darujmy sobie takie oceny jaki jest jaki nie jest
poziom jego jazdy zdecydowanie zbliza sie do europejskiego….
stylówa MIODZIO, mieciutko, no jak sie oglada to az nie czuje sie wielkiej roznicy ze to polska produkcja a nie zagraniczna
dlatego SZACUN za ten przejazd
uwielbiam Gołego! inspiruje mnie jego jazda
chyba kutas kolegi z bramy Cie inspiruje
Nie no Goły na BATB 5 powinien jechać jako reprezentant Polski :D
Stylówa – Mistrz
Triki – japierdole
Zdecydowanie najlepszy polaki part od baaaaaardzo dawna..
Tak trzymać
SK8 OR DIE!!!
Goly do domu może jechać co najwyżej
ej ! on nakurwia !
sekwa w barcelonie nollie hellem, bluntem, i tymi manualami jest WYJEBISTAAA
nie ma mocnego na GOŁAWSKIEGO
NIE NO SERIO KOLEŚ MA STYLÓWE AMERYKAŃSKĄ
haha, niezła akcja, nie wiedziałem, że napisałem tu komentarz : P Widać komuś bardzo się nudzi, że się cudzymi ksywami bawi ;)
Więc masz ambitną ksywę… R to kurwa każdy głupi może sobie wpisać, a raczej wątpię, żebyś sobie przypisał R do siebie, kimkolwiek jesteś R-obaczku
Zwracam się tutaj do każdego z pełną kulturą więc epitety w moją stronę sobie daruj kolego ;) a co do tego co mówisz to nigdzie nie jest powiedziane, że pseudonim na takiej czy innej stronie ma być ambitny :P idź do wyra bo jutro do szkoły pewnie wstajesz, pachem dostaniesz od mamy jak nie pójdziesz :D
tyyyy R – ruro
R-rupieciu
R-rachociągu
R-raka masz
R-amusie
Każdy w dyskusji stosuje takie argumenty na jakie go stać. Widać na jakie stać Ciebie ;) Szkoda tracić na to czasu, cześć i czołem ;)
kutas z Rosołem
ogólnie fajnie ale za sie bardzo ugina przy lądowaniu jak by skakał z 11 to by wpadl po uszy